کسب درآمد اینترنتی صفر تا 100 و قدم به قدم

کسب درآمد اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت

آموزش‌های رایگان کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت

دوره پایه نخبگان وبمستر

برای دریافت دوره پایه نخبگان وبمستر بصورت رایگان کلیک کنید

در پایین این صفحه به ایده‌های صد در صد کاربردی برای موفقیت در کسب درآمد از اینترنت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی پرداخته شده است.

مقدمه ای بر کسب درآمد از اینترنت

در ابتدا باید بگویم که کسب درآمد از اینترنت در ایران از کشورهای دیگر راحت تر است.

قبل از هر چیز اجازه دهید میزان درآمد بعضی از فعالان عرصه بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت را اعلام کنیم.

میزان کسب درآمد از اینترنت فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند دیجی کالا، بامیلو، شیکسون، مدیسه، زنبیل، کیمیا آنلاین، تهران کالا، البسکو و … بر هیچ کس پوشیده نیست.

بنابراین اگر قصد کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش محصولات فیزیکی دارید، در هر زمینه و صنعتی که مهارت دارید، آن کار را شروع کنید. (در ادامه نحوه رقابت با رقیبان قدرتمند را توضیح خواهم داد)

آقای ژان بقوسیان از اساتید مطرح در حوزه بازاریابی اینترنتی و موسس مدیر سبز: تنها با ارسال یک ایمیل برای اعضای وب سایت، در عرض چند ساعت بیش از 20.000.000 تومان کسب درآمد از اینترنت داشتند.

آقای محمدرضا شعبانعلی، از اساتید بی نظیر در حوزه مهارت های مذاکره و مدیر متمم: شما با عضویت در وب سایت او و با پرداخت مبلغ ناچیزی بصورت ماهیانه، می توانید از صدها مطلب ارزشمند در حوزه کسب و کار، موفقیت و … استفاده کنید. وب سایت او ماهانه با داشتن هزاران عضو ویژه، چند صدمیلیون تومان کسب درآمد از اینترنت دارد.

قای سید حسین عباس منش، مربی موفقیت: او تنها با ارسال یک نوبت ایمیل به اعضای وب سایتش، تنها در یک هفته، بیش از 100.000.000 تومان درآمد کسب کرد.

آقای محمدپیام بهرام پور، مدیر سایت بیشتر از یک، مربی سخنرانی و فن بیان: تنها با آموزش و فروش محصولات آموزشی ارزشمند در حوزه سخنرانی و فن بیان، ماهانه چند صدمیلیون تومان کسب درآمد از اینترنت داشت.

چند روز پیش در رادیو گوش می کردم که دختری به نام نازنین، 21 ساله و صاحب چند فروشگاه اینترنتی، پس از 5 سال فعالیت، از طریق کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش محصولات فیزیکی، میلیاردر شده است.

افراد ذکر شده تنها بخشی از جامعه پردرآمد کسب و کار اینترنتی هستند. با این حال در ایران هنوز قدم های اولیه در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت برداشته شده است. روز به روز هم به تعداد این کارآفرینان موفق اضافه می شود.

یک موردی وجود دارد که اگر در نظر بگیرید، آن را در کسب و کار اینترنتی خود پیاده سازی کنید و برای معرفی محصولتان این مورد را به کار ببندید، شک ندارم که اتفاقات بسیار حیرت‌انگیزی در کسب درآمد اینترنتی شما می افتد.

ما خودمان این مورد را یاد گرفتیم، در کسب و کارمان پیاده‌سازی کردیم و دیدیم که چه تاثیرات شگفت انگیزی در کسب درآمد از اینترنت داشته است.

این مورد در کسب درآمد از اینترنت عبارتست از:

کسب درآمد از اینترنت, کسب درآمد اینترنتی

شما نمی توانید به شخصی چیزی را بفروشید که از خدمات شما، از طرز پوشش، طرز صحبت کردن شما و از رفتار شما خوشش نمی آید.

بنابراین اگر می‌خواهیم کسب درآمد از اینترنت خوبی داشته باشیم، باید تمام تلاشمان را بکنیم که مردم را به خودمان علاقمند کنیم. حداقل مشتریانمان را به خودمان علاقمند کنیم.

این طور می توانم به شما بگویم که در بین رقبای شما کسی برنده خواهد بود که مشتریان به او بیشتر علاقمند باشند.

حالا چطور می توانیم افراد را به خودمان علاقمند کنیم؟

در حوزه کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت می خواهم یک تعداد راهکار به شما معرفی کنم.

مهم ترین عاملی که باعث می شود افراد به شما علاقمند شوند، ارائه محتوای ارزشمند رایگان است. محتوای ارزشمند رایگان معجزه می کند. اتفاقاتی برای شما می افتد که اصلا باورتان نمی شود. یعنی طرف خودش را نمک گیر شما می داند.

در بحث بازاریابی عصبی، موضوعی مطرح است که اگر افراد خدمات یا اطلاعات خوبی از شما دریافت کردند که در کسب و کار اینترنتی آن‌ها خیلی تاثیرگذار بوده است،برای اینکه این طوری خودشان را به دیگران نشناسانند که آدم نمک نشناسی هستند، حتما می‌خواهند لطف شما را جبران کنند و در مقابل خدماتی به شما ارائه دهند.

آن خدمات می تواند خرید از شما باشد و این یعنی کسب درآمد اینترنتی عالی برای شما.

کسب درآمد اینترنتی, کسب و کار اینترنتی

از طرف دیگر اگر در کارتان رقیب زیاد دارید، برگ برنده شما این است که به مخاطبانتان بیشتر از رقبا اطلاعات ارزشمند رایگان ارائه دهید.

این اطلاعات ارزشمند رایگان معجزه خواهد کرد. با اینکار علاوه بر اینکه آن‌ها را به خودتان علاقه‌مند می‌کنید، می‌توانید در قبال این اطلاعات رایگان، آدرس ایمیل آن‌ها را دریافت کنید و بانک اطلاعاتی ارزشمندی برای خود ایجاد کنید.

حتما بخوانید: 4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

به این بحث می گویند بازاریابی جاذبه ای. الان دیگر بازار، بازاری نیست که بخواهید بیافتید دنبال مشتری. به او التماس کنید و به زور بخواهید چیزی را بفروشید.

اگر می‌خواهید کسب درآمد از اینترنت عالی را تجربه کنید باید او را به خودتان علاقمند کنید. به شما پیشنهاد می کنم حتما حتما تکنیک های ان ال پی در کسب‌وکار را در این حوزه بخوانید.

البته در ادامه این مقاله کسب درآمد اینترنتی بیشتر توضیح داده‌ام.

تا اینجا بدانید که محتوای ارزشمند رایگان معجزه می‌کند. آنها را به کسب و کار خودتان و به خودتان علاقمند کنید و از این طریق کسب درآمد از اینترنت عالی داشته باشید.

کسب درآمد از اینترنت, کسب درآمد اینترنتی

مورد بعدی ارائه خدمات ارزشمند است که اگر در کنار محتوای ارزشمند رایگان قرار بگیرد بازخورد فوق العاده ای خواهد داشت.از جمله خدمات باکیفیت:

پاسخگویی مناسب و سریع به نظرات

در ارتباط بودن با افراد در شبکه‌های اجتماعی

و از این طریق می توانید کم کم به دل آنها رسوخ کنید و خدمات و محصولات خودتان را خیلی راحت تر بفروشید.

جذب کاربر شاید کار خیلی سختی نباشد اما نگاه داشتن آن و تبدیل کردنش به علاقمند و مشتری وفادار مهمترین بخش است.

کسب درآمد اینترنتی 3 مرحله دارد:

جذب ترافیک

تبدیل به علاقه‌مند

فروش

کسب درآمد اینترنتی, کسب و کار اینترنتی

اگر شما جذب ترافیک کردید و در مرحله بعدی توانستید آنها را به علاقمند تبدیل کنید، مرحله سوم دیگر کاری ندارد، هر کار کنید از شما خرید می کنند. هر پیشنهادی بدهید از شما خرید می کنند. پس مورد مهمی که باید رعایت کنید قسمت دوم است که افرادی که جذب کردید و وارد وب سایتتان شدند آنها را بتوانید به علاقمند تبدیل کنید چطور این کار را می شود انجام داد با ارایه محتوای ارزشمند و دادن خدمات مناسب به مخاطبانتان در وب سایت. امیدوارم که این مورد را حتما حتما مورد نظر قرار بدهید و از این طریق بتوانید مشتریان عالی برای خودتان داشته باشید.

کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد اینترنتی

با توجه به مواردی که در بین دانشجویان می‌بینم این که خب یک سری افراد هستند که می‌خواهند تقریباً از نزدیک به صفر شروع کنند یا سرمایه اندکی دارند یک مقدار شاید انگیزه ندارند یک مقدار شاید نمی‌دانند باید از کجا شروع کنند چگونه باید شروع کنند آیا آینده امیدوارانه هست یا نه؟ می‌خواهم یک صحبتی با شما بکنم که بعد از این مطمئن هستم تمام افرادی که این مشکل را دارند یا در این شرایطی که به شما گفتم هستند مطمئناً و بدون شک تمام تردیدهایشان برطرف خواهد شد.

مواردی که دارم به شما می‌گویم کاملاً تجربی است، تجربه کردم، به نتیجه رسیدم اکنون می‌خواهم به شما منتقل بکنم، چیست آن؟ ببینید چگونه می‌توانیم از هیچ به همه چیز برسیم بیشتر رویکردم کسب و کار اینترنتی است از نظر مالی، از نظر روابطی در حوزه‌ی شغلی و بیزینسی. ببینید اولین موردی که باید آن را بدانید این است که باور بکنید که اگر کسی توانست به یک درجه‌ای برسد به یک شرایط شغلی‌ای برسد به یک روابط خوب بیزینسی برسد حتماً شما هم خواهید توانست هیچ فرقی بین او و شما نیست در خلقت او و شما هیچ تفاوتی وجود ندارد اگر کاری را خودت قبلاً توانستید انجام بدهید مطمئناً بعداً هم می‌توانید انجام دهید.

اگر قبلاً توانستید یک پولی را به دست آورید 100% بعداً هم می‌توانید به دست آورید. اگر یک شخص دیگری الان به شرایط بسیار عالی‌ای رسیده اگر وب سایتی زده و درآمد خیلی خیلی خوبی دارد اصلاً در ذهن شما این نباشد که خوب آن شخص توانست. یک شرایطی بوده، شانس آورد او توانایی‌های بیشتری داشت، استعداد بیشتری داشت اصلاً این گونه نیست، اصلاً این گونه نیست می‌خواهم تأکید کنم به شما 100% این طرز تفکر اشتباه است. اگر کسی توانست به یک درجه‌ای برسد به هر درجه‌ای برسد شما نه تنها می‌توانید به او برسید بلکه بالاتر از آن هم می‌توانید به او برسید اگر کاری را توانستید قبلاً انجام دهید شک نکنید که الان هم می‌توانید انجام دهید در آینده هم می‌توانید انجام دهید اگر پولی گرفتید اگر روابط بیزینسی عالی برقرار کرده‌اید 100% بعداً هم می‌توانید این کار را انجام بدهید. پس مورد اول این است که باید باور بکنید که می‌توانید به موفقیت برسید باید باور بکنید، چون طبیعت دنیا این است. پس گام اول باور کردن به این که من می‌توانم به موفقیت برسم.

گام دوم چیست؟ حالا بیاییم تجسم بکنم چه دوست دارم بدست آورم؟ دوست دارم در آینده به چه شرایط مالی‌ای برسم؟ به چه شرایط اعتباری در شغلم برسم؟ به چه روابط بیزینس حرفه‌ای برسم؟ بیایم آن را کامل تجسم کنم، تجسم خیلی دقیق، یعنی حتی زمانی که می‌خواهم تجسم کنم به یک روابط بیزینسی حرفه‌ای دارم می‌رسم به یک شرایط ایده‌آل شغلی دارم میرسم اگر مدیر یک شرکت شده‌ام اگر به یک روابط عالی شغلی دارم می‌رسم چه لباسی می‌پوشم چگونه رفتار می‌کنم؟ چگونه صحبت می‌کنم؟ لحن صحبت کردن من چگونه می‌شود؟ از همین الان احساسش کنید. احساس، احساس است که زندگی شما را می‌سازد.

سعی کنید از همین الان احساس قدرتمند بودن را احساس مدیر بودن را، احساس داشتن روابط قدرتمند را، احساس پولدار بودن را از همین الان باید تجربه بکنید. نمی‌دانید این احساس خوب، نمی‌دانید این احساس قدرتمند با شما چه‌کار می‌کند. فکر نکنید که اول باید به شرایط خوب برسید و بعد احساس‌تان را خوب بکنید. من یک سوال از شما دارم، آیا شما می‌گویید که اول باید به من مدرک لیسانس بدهند بعد درس بخوانم؟ یا اول می‌گویید که اول باید من تیپم خوب شود اندامم مناسب شود بعد ورزش بکنم؟ آیا می‌گویید که اول باید به من حقوق خوب دهند بعد من کار بکنم؟ امکانش که نیست که! پس نمی‌توانید بگویید که اول باید به موفقیت برسم بعد احساسم را قدرمند بکنم قانون دنیا است طبع دنیا است که اول باید احساس قدرتمند بودن احساس ارزشمند بودن احساس خوبی داشته باشید و بعد به آن شرایط خوب برسید. پس دومین مورد این است که تجسم عالی و تجسم بسیار واقعی طوری که واقعاً در آن شرایط زندگی بکنید باید داشته باشید.

گام سوم این است که اوکی من باور کردم به موفقیت، تجسم کردم آن را، حالا می‌آیم شروع به کار می‌کنم فعالیت می‌کنم تلاش می‌کنم ایده می‌دهم هدف گذاری می‌کنم می‌آیم برای این که یک آینده‌ی قوی‌ای داشته باشم تمام تلاشم را می‌کنم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم تا این که به آن هدف مطلوب خود برسم. قانون دنیا این است که اگر کار بکنید و اگر کم نیاورید مستمر تلاش بکنید این مستمرِ خیلی مهم هست، مستمر تلاش بکنید شک نکنید که دنیا کم می‌آورد و آن چیزی که می‌خواهید را در سینی سیمین تقدیمتان می‌کند. یعنی می‌آید می‌گوید که این شخص واقعاً دارد جدی کار می‌کند یعنی قشنگ میان میز گرد کائنات یک میزگرد تشکیل می‌دهند می‌گویند که این شخص دارد جدی کار می‌کند پس بهتر است که دیگر آن چیزی که می‌خواهد به او بدهیم. پس گام سوم این است که دیگر از توهم دست برداریم و وارد عمل بشویم حرفه‌ای.

و مرحله‌ی چهارم که مهم‌ترین مرحله است خیلی‌ها تلاش می‌کنند یک مقدار تلاش می‌کنند خیلی حرفه‌ای مثلاً می‌بینید صبح ساعت 6 صبح بلند می‌شوند تا 11 شب یک هفته کار می‌کنند خیلی خوب کار کنند یک هفته کار می‌کنند می‌بینند که آن نتایج مطلوبی که مد نظرشان بوده بدست نیاورده‌اند ناامید می‌شوند و می‌گویند پس چه بود من که تجسم کردم من که کار کردم پس چه زمانی میرسم. این تقلا کردن این صبوری نکردن این که هی دائم عجله بکنیم که چرا نشد؟ چرا نشد؟ چرا نشد؟ این کار شما را خراب می‌کند. آرامش با صبوریت و با امید به این که 100% در بهترین زمان ممکن خدا آن چیزی را که می‌خواهید سر راهتان قرار خواهد داد پس عجله بی عجله، تقلا کردن بی تقلا کردن، با آرامش، با لذت، با شادی کار می‌کنید حرفه‌ای و مطمئن هستید که اگر تجسم کردید باور دارید که به نتیجه می‌رسید تلاشتان را دارید می‌کنید و احساستان هم خوب باشد شک نکنید که در بهترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسید.

نه این که فکر کنید آن ماشین مد نظرتان، خانه مد نظرتان را آن شرایط روابط بیزینسی حرفه‌ای خودتان را فکر نکنید که تا 50 سال آینده به دست می‌آورید نه بهترین زمان ممکن کائنات سر راه شما قرار می‌دهند. پس خواهش می‌کنم که این چهار مورد را حتماً حتماً در کار خود پیاده‌سازی بکنید این که باور داشته باشید به موفقیت تجسم کنید آن موردی که واقعاً مد نظر شما است که این تجسم کردن به شما انگیزه و انرژی عالی میدهد دلیلش چیه؟ انگیزه و انرژی عالی به شما می‌دهد اگر باور داشته باشید به آن احساس‌تان عالی می‌شود با این احساس و انگیزه عالی کارتان را شروع می‌کنید بهترین فعالیت خودتان را به بهترین شکل انجام می‌دهید و در نهایت آرامش. می‌گوید من مطمئن هستم به نتیجه خواهم رسید بنابراین مستمر کارم را انجام می‌دهم تا به نتیجه‌ی مطلوب خود برسم.

امیدوارم که با این چهار گام بتوانید فعالیت‌های خودتان را به بهترین شکل انجام بدهید و در نهایت به امید خدا به موفقیت برسید.

خیلی از عزیزان در دایرکت اینستاگرام، در پیام ­هایی که در وب سایت ارسال می­کنند میگویند که چرا شما اینقدر روی کسب و کار اینترنتی تاکید میکنید؟ چرا اینقدر روی کسب درآمد اینترنتی تاکید میکنید؟ شاید من بخواهم یک کسب و کار آفلاین راه ­اندازی کنم. اوکی هیچ مشکلی وجود ندارد.

شاید من بخواهم یک نت­ورک مارکتینگ راه ­اندازی کنم. باشد، هیچ مشکلی ندارد. تخصص من در کسب و کار اینترنتی است و میخواهم با شما درمورد مزایای کسب درآمد اینترنتی صحبت کنم. خیلی مزایا دارد اما پنج مورد را میخواهم به شما بگویم.

مورد اول. عزیزان،کسب درآمد اینترنتی یک کسب درآمد غیرفعال میتواند شود. در همین چند وقت دیدید که بعضی­ها بازار نرفتند و بازار تعطیل شد. کسانی که در مغازه ­شان نروند درآمدی هم نخواهند داشت و این خیلی بد است. حساب کنید فرد، سی سال دارد کار میکند، اما باز هم اگر یک روز سرکارش نرود، درآمد نخواهد داشت و این یکی از معایب کسب و کار سنتی هست که کسب و کار آنلاین، این را به طور کامل پوشانده است. چطور؟ شما یک کسب و کار دارید، یک وب­سایت دارید، یک شبکه­ ی اجتماعی دارید که 24 ساعته برای شما جذب ترافیک میکند و درنهایت برای شما جذب مشتری می­کند و درآمدزایی دارد.

بیل گیتش میگوید که اگر شما نتوانید کسب و کارتان را به گونه­ ای تنظیم کنید که برای شما درآمد غیرفعال داشته باشد، شما پولدار نخواهید شد. بنابراین از طریق کسب و کار اینترنتی می­توانید درآمدی داشته باشید که چه فعالیت بکنید و چه فعالیت نکنید، برای شما درآمدزایی را خواهد داشت.

مورد دوم. دوستان کسب درآمد اینترنتی، بسیار کم هزینه است و شما با درآمد بسیار پایین میتوانید درآمدتان را به میزان بسیار زیادی افزایش دهید. یعنی طراحی سایت، کانالهای بازاریابی اینترنتی، برای شما شرایطی را فراهم کرده که شما به راحتی میتوانید بدون اینکه هزینه ­ای داشته باشید،درآمدهای فوق ­العاده ­ای داشته باشید، طراحی سایت­تان تقریبا رایگان است، سئو کردن سایت­تان تقریبا رایگان است، یعنی آموزشی که من در دوره ­های رایگان نخبگان وب­مستر دادم، kalaateh.com/free شما میتوانید به صورت رایگان، سایت­تان را با هر کلمه­ای که خواستید بالا بیاورید. فقط کافی­ست بالا بیایید و تمام

.من به شما قول میدهم که از گران­ترین فروشگاه­ها در بزرگ­ترین بازارهای ایران درآمدتان بیشتر خواهد بود. بحث شبکه ­های اجتماعی، بحث ویدیو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، تمام اینها تقریبا به صورت رایگان است و این رایگان بودن شما را گول نزند. رایگان هست اما بازده ای فوق ­العاده ­ای برای شما دارد. بازده ای بسیار زیادی دارد که می­تواند درآمد شما را از خیلی از کسب و کارهای آفلاینی که مغازه­ ها مثلا قیمت­شان میلیاردی هست، میتواند درآمدتان را از آنها بیشتر کند.

مورد بعدی. دوستان از طریق کسب و کار اینترنتی، از طریق کسب درآمد اینترنتی، می­توانید درآمد کوتاه­ مدت و بسیار زیادی داشته باشید. شما تصور کنید که یک نفر میخواهد کسب و کار آفلاین راه ­اندازی کند، خب به قول معروف باید حداقل دو سه ماه خاک خوری کند. باید جنس موجود کند. پول آب و برق و گاز و تلفن و همه­ی این دردسرها را دارد و میزان بسیار زیادی باید خاک­خوری داشته باشد تا کم کم، کم کم درآمدش شروع شود اما شما از طریق کسب و کار اینترنتی،حتی یک روزه، این را من تجربه کرده ­ام، یک محصولی داشتم،دوره­ ی جامع بازرگانی خارجی، سایتش را چند ساعته زدم و بعد تبلیغات adwords گوگل را ران کردم و از همان روز در کمتر از یک روز، درآمد من شروع شد.

شما از طریق راه ­اندازی وب­سایت و تبلیغات اینترنتی adwords میتوانید در کمتر از یک روز درآمدزایی ­تان را شروع کنید و همین ادامه­ دار برای شما خواهد بود. و درآمدهای بسیار بسیار زیاد، یعنی شما اینگونه نباید منتظر بمانید که مثلا فرد در بازار ناظم­ الاطباست ،مثلا دارد ارین پکینگ می فروشد، چه کسانی از او خرید میکنند؟ کسانی که پاخور آنجا را دارند یعنی کسانی که آنجا می ­آیند و نگاه میکنند و اگر محصولی مدنظرشان بود خریداری می­کنند. اما شما از طریق وب­سایتتان، شبکه­ های اجتماعی، کسب و کار اینترنتی میتوانید درآمدزایی اینترنتی از سراسر ایران داشته باشید. یعنی سرتاسر ایران و سرتاسر دنیا محصولات و خدمات شما را خواهند دید و از شما خرید خواهند کرد.پس در مدت زمان کوتاه و بسیار بیشتر از کسب و کار آفلاین، میتوانید درآمدزایی عالی داشته باشید.

و درنهایت عزیزان، درحال حاضر رقبای شما در حوزه ­های بسیار پردرآمد دارند خیلی ضعیف کار میکنند. چرا؟ چون در زمینه­ ی کسب و کار آفلاین، درآمد کم و بیش خودشان را دارند و نیازی نمی­ بینند وارد محیط آنلاین شوند و این فرصت فوق­ العاده برای شما فراهم است که کسب و کار آنلاین­تان را در هر زمینه­ ای که فکر میکنید، راه ­اندازی کنید و از این طریق، درآمدهای فوق ­العاده­ ای را نصیب خود و کسب و کارتان کنید. مثلا در زمینه­ های مختلفی که میبینم، مثلا در زمینه­ ی هیدرولیک صنعتی، آسانسور و پله برقی،در زمینه­ های مختلف می­بینم که درآمدزایی فوق ­العاده ­ای دارد، درآمدزایی بسیار عالی دارد.

فقط کافی ست که بتوانید که ترافیک جذب کنید و به راحتی میتوانید درآمد اینترنتی عالی داشته باشید اما افراد و رقبای شما،این را نمی­دانند و قوی فعالیت نمی­کنند و این موقعیت برای شما فراهم است که اگر بیایید حرفه­ ای در بحث بازاریابی اینترنتی و کسب ­درآمد در این زمینه­ های مختلف فعالیت کنید، می توانید درآمدهای فوق­ العاده ­ای داشته باشید. از کجا متوجه شوید که یک حوزه درآمد بالایی دارد؟ در آن زمینه­ ها با کلمات کلیدی مربوط به آنها سرچ کنید، اگر آنها adwords داشتند،درآمد خوبی دارد. ببینید اگر تقاضا زیاد بود، از طریق google key word planner  یا از طریق key w finder  ببینید که آن کلماتی که دیدید، چقدر سرچ دارد. آنها حوزه­ های پردرآمدی هستند که شما میتوانید در آن حوزه­ ها فعالیت کنید و در خیلی از این حوزه­ ها، رقبای شما عالی کار نکردند و این موقعیت برای شما فراهم است که از این موقعیت استفاده کنید و درآمدهای عالی داشته باشید. در دوره­ ی رایگان وب­مستر رایگان من شرکت کنید. Kalaateh.com/free . و از این طریق سایت­تان را بزنید و سئو بکنید، تبلیغ­ نویسی یاد بگیرید، ایمیل مارکتینگ یاد بگیرید و از این طریق بتوانید کسب و کار عالی برای خودتان دست و پا کنید.

اما بیایید در مورد کسب درآمد از اینترنت با هم صادق باشیم

اصلا قرار نیست با خواندن این درآمدها هیجان زده شویم. اگر کسب درآمد از اینترنت به همین سادگی بود، همه کار و بارشان را رها می کردند و کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کردند.

اگر همه چیز به همین خوبی است، چرا افرادی که وارد این کار می شوند پس از مدتی، بدون حتی 1 ریال درآمد از این کار خارج می شوند؟

بسیاری از افراد بدون اطلاع کامل و به امید کسب درآمد رویایی از اینترنت وارد دنیای کسب و کار اینترنتی می شوند، در حالی که در همان ابتدای کار با مشکلات بسیاری مواجه می شوند. در صورتی که تجربه و علم کافی در زمینه کسب درآمد از اینترنت نداشته باشند، بدون شک در این راه شکست می خورند و پس از ضررهای مالی کم و زیاد، این کار را رها می کنند.

مانند صدها کسب و کاری که روزانه در ایران راه انداز می شوند و پس از مدت کوتاهی بدون هیچ گونه کسب درآمد از اینترنت پایان میابد. بنابراین اگر با مراحل قدم به قدم کسب درآمد از اینترنت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا نباشید، بدون شک با چالش های زیادی مواجه خواهید شد که باعث توقف شما خواهند شد.

 

لطفا اشتباه وارد این مسیر نشوید. راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به مهارت دارد، سخت است و برای موفقیت در آن باید زیاد تلاش کنید.

کسب درآمد از اینترنت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی مزیت هایی که نسبت به کار سنتی دارد این موارد هستند:

 • کارکردن در این حوزه بسیار لذت بخش است و شما می توانید با فعالیت در حوزه علاقه مندی هایتان، کسب درآمد از اینترنت داشته باشید.
 • راه اندازی آن نیاز به سرمایه خاصی ندارد.
 • اگر مسیر را بدانید، بسیار زودتر و بسیار بیشتر از کسب و کار آفلاین بازدهی دارد.

پس دوست من، با این طرز فکر که فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده و در آن محصول قرار دهید و پس از مدتی پول ها به سمت شما سرازیر می شود و کسب درآمد از اینترنت عالی خواهی داشت، یک خیال واهی است.

بعد از مدتی مدتی متوجه می شوید که با وجود فراهم بودن همه چیز، حتی 1 ریال هم به حساب بانکیتان واریز نشده. مشکل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیست. مشکل از روش راه اندازی آن توسط شماست. باید زحمت بکشید، تمام قواعد را رعایت کنید و صبر داشته باشید.

عجله خوره روح و روان شماست. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنتی بصورت پایدار، بطور متوسط 1 سال زمان نیاز است. 1 سال باید زحمت بکشید، تمام فکر و ذکرتان وبسایت و گسترش آن باشد.

باید خدمات و اطلاعات ارزشمند در اختیار کاربران وبسایتتان قرار دهید. باید کاری کنید که کاربران تجربه خوبی از گشت و گذار در فروشگاه آنلاین شما داشته باشند. باید خودتان و کسب و کار اینترنتی خود را به بهترین بازاریابی کنید و بسیاری بایدهای دیگر.

کسب درآمد از اینترنت

پس از مدتی کسب درآمد از اینترنت بصورت قطره قطره شروع می شود و در نهایت When it rains it pours. بصورت قطره قطره می آید و پس از آن شر شر می ریزید.

بسیاری از افراد کارآفرین، به دلیل ایده بد، کم بودن مهارت و بد بودن بازار، شکست نمی خورند. دلیل شکست آن ها تسلیم شدن در زمانی است که فاصله زیادی با هدف ندارند.

با این مقدمه، به سراغ پارامترهای حیاتی موفقیت در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت می رویم:

1. کلید موفقیت در کسب درآمد از اینترنت

اولین نکته ای که در راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید به آن اشاره کنم این است که باید قبل از «سودآوری» به فکر ارائه خدمات خوب به مشتری باشید. منظورم این است که باید دائم به فکر بخشش باشید تا گرفتن.

«بخشش، بهتر از گرفتن است. زیرا بخشش آغاز فرایند گرفتن است»

اگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، فکر خود را روی ارائه مطالب ارزشمند و خدمات خوب متمرکز کنید، شک نکنید که کسب درآمد از اینترنت محقق خواهد شد.

مثال هایی هایی که از کسب و کارهای موفق آوردم را بار دیگر مرور می کنیم.

خدمات سایت های دیجی کالا، بامیلو، تهران کالا و دیگر سایت های فروش محصولات فیزیکی را ببینید.زمانی که وارد این سایت های می شوید با طراحی فوق العاده و زیبا مواجه می شوید. حجم انبوهی از محصولات متنوع. هر کدام از محصولات دارای عکس های با کیفیت و زیبا. در مورد هر محصول توضیحات فراوانی داده شده است. امکان مقایسه هر محصول فراهم شده (دقت کنید که تمام مقدمات برای کسب درآمد از اینترنت فراهم است).

در نهایت با دید باز می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. مراحل خرید بسیار ساده و کوتاه است. خدمات ارسال کالا و خدمات پس از فروش بی نقص.

شما غیر از موفقیت در کسب درآمد از اینترنت چه توقع دیگری از این سایت ها دارید؟

در ادامه راهنمای کسب درآمد از اینترنت به سایت های آموزشی می پردازم:

سایت متمم به مدیریت آقای محمدرضا شعبانعلی را ببینید. هزینه ای که برای عضویت ماهانه در این وبسایت می پردازید در مقابل اطلاعاتی که می توانید از این سایت دریافت کنید تقریبا صفر است شما با پرداخت ماهیانه مبلغ ناچیزی می توانید از صدها مطلب فوق العاده و آینده ساز در حوزه کسب و کار و موفقیت استفاده کنید.

سایت مدیر سبز به مدیریت آقای ژان بقوسیان. در این وبسایت مطالب فوق العاده ای برای کسب درآمد از اینترنت و غیر از اینترنت می یابید. تا بحال هزاران نفر با استفاده از مطالب این وبسایت کسب و کار خود را راه اندازی و یا بطور چشمگیری گسترش داده اند.

سایت همیار وردپرس به مدیریت آقای علی حاجی محمدی. به گفته خود ایشان، از سال 90 بطور مستمر روزی یک مطلب آموزشی (که به نظر من همه آن ها واقعا ارزشمند هستند) در سایت قرار گرفته است.

سایت های زیادی وجود دارد که می توان مثال زد.

بنابراین اولین نکته ای که باید برای کسب درآمد از اینترنت در نظر بگیرید این است که قبل از هر چیز به فکر ارائه خدمات ارزشمند به مشتری باشید.

نکته مهم دیگر این است که «در برنامه ریزی کسب و کار، منعطف عمل کنید». هیچ وقت نگویید من تا فلان تاریخ مطلقا باید … میلیون تومان درآمد داشته باشم. من اهمیت هدف گذاری را انکار نمی کنم، اما به این موضوع هم اعتقاد دارم که در صورتی که هدفی قطعی برای خود در نظر بگیرید و به آن نرسید، اولا استرس و اضطراب زیادی به سراغتان می آید و مهمتر از آن انگیزه تان برای ادامه راه کسب درآمد از اینترنت کم می شود.

پس لطفا اگر می خواهید برای کسب درآمد از اینترنت برنامه ریزی کنید با خود اینطور قرار بگذارید: اگر رسیدم ….؟ اگر نرسیدم…؟

مورد بعدی که باید عرض کنم این است که تجربه به من ثابت کرده برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت، مشاوره گرفتن از افراد خبره، یکی از واجبات کار است. یک جمله از یک فرد با تجربه در حوزه کاری شما، می تواند دنیای کسب و کار شما را متحول کند. می تواند 10 سال شمار در کسب درآمد از اینترنت جلو بیاندازد.

بعضی مواقع شما انگیزه و انرژی کافی برای انجام کار دارید اما راه درستی انتخاب نکرده اید و یا در مسیر درستی حرکت نمی کنید. در اینگونه موارد، مشاوره گرفتن از فراد خبره، بیش از تصورتان مفید است.

برای کسب درآمد از اینترنت مشاوره با افراد خبره را فراموش نکنید.

2. ایده کسب درآمد از اینترنت

مورد دوم، مهمترین بخش کار است. ایده مناسب کسب و کار.

اگر مطمئن باشید که ایده مناسبی برای کسب و کار و کسب درآمد از اینترنت انتخاب کرده اید، با انگیزه بالاتری کار خود را ادامه می دهید. با داشتن انگیزه بیشتر، برای موفقیت بیشتر تلاش می کنید و در نهایت «لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى».

نکته دیگری که باید بگویم این است که لطفا به این دلیل که «فلان کار اشباع شده و دست در کار زیاد شده» از انجام کار مورد علاقه تان امتناع نکنید. در تمام کسب و کارها و مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی، اگر خدمات قابل قبولی ارائه دهید و هوشمندانه عمل کنید، مردم از شما خرید خواهند کرد و کسب درآمد از اینترنت عالی خواهید داشت (روش آن را در ادامه برایتان توضیح خواهم داد).

در اینجا لازم است کتاب «واقعیت های جدید دنیای کسب و کار» ترجمه آقای حمید محمودزاده را به شما معرفی کنم. این کتاب راهنمای بسیار خوبی برای کسب درآمد از اینترنت است. به شما اطمینان می دهم با خواندن این کتاب، از ایده های بی نظیری برای ایجاد کسب و کار جدید مطلع خواهید شد و کسب و کارتان متحول خواهد شد. خود من وقتی این کتاب را خواندم، آرزو می کردم آن را چند سال پیش می خواندم. پیشنهاد می کنم این کتاب بی نظیر را به عنوان اولین مرحله برای کسب درآمد از اینترنت (یا هر کسب و  کار دیگری)، مطالعه کنید و معجزه آن را در کسب و کارتان احساس کنید.

می‌خواهم ادامه فیلم‌ قبلی که در مورد ایده صحبت کرده‌ام را کمی بیشتر در موردش صحبت کنم و بیشتر برایتان باز کنم. ببینید عزیزان، در ویدئو قبلی در مورد ایده صحبت کردم که چطور من می‌توانم یک ایده خوب داشته باشم چطور؟ چهار تا راه به شما معرفی کردم 1- باید به آن مورد علاقه‌مند باشید 2- در آن زمینه تخصص داشته باشید، بازارتان در آن حوزه بزرگ باشد و در نهایت حاشیه سود خوبی از فروش هر محصول داشته باشید اوکی. در مورد این‌ها کامل توضیح دادم که پیشنهاد می‌کنم اگر آن را ندیدید حتماً اول آن را ببینید و بعد بیایید ادامه این فیلم را نگاه کنید.

ببینید در مورد علاقه یک چیزی می‌خواهم به شما بگویم، ببینید شما علاوه بر این که باید به آن حوزه علاقه‌مند باشید شاید شما هنوز پیدا نکردید به چه حوزه‌ای علاقه‌مند هستید اما شما علاوه بر این که باید به آن حوزه علاقه‌مند باشید باید به نتایج آن کار هم علاقه‌مند باشید باید برایتان جذاب باشد. ببینید بگذارید یک مثال برایتان بزنم شما شاید به کار حفاری علاقه‌مند نباشید، چه کسی به کار حفاری علاقه‌مند است؟ چه کسی به این کار سخت علاقه‌مند است؟ اما نتیجه آن چیست؟ پیدا کردن طلا، پیدا کردن یک سری منابع طبیعی بسیار ارزشمند که بعد می‌تواند سودآوری بسیار بالایی داشته باشد.

چه کسی به بحث‌های تحقیقاتی خیلی خیلی پیچیده علاقه‌مند است؟ شاید هر کسی نباشد اما آن کسانی که در حال حاضر این کار را انجام می‌دهند به آن اعتباری که بعداً بدست می‌آورند، جوایزی که بدست می‌آورند، روابط اجتماعی خوبی که می‌توانند بدست بیاورند و پولی که بدست می‌آورند به آن نتایجش علاقه‌مند هستند بنابراین حتماً نباید به این که نه من فقط به این حوزه علاقه‌مند هستم نه، ممکن است شما به نتایج آن مورد علاقه‌مند باشید به نتایج آن کار علاقه‌مند باشید بنابراین نتایج را حتماً مد نظر قرار دهید و نتایج برای شما مهم باشد.

مورد بعدی، ببینید عزیزان اگر احیاناً ایده‌ای مدنظرتان نیست این دلیل بر این نمی‌شود که کارتان را شروع نکنید یعنی صرفاً همین‌طوری هفته‌ها بنشینید با همدیگر صحبت کنید با این با دوستان با خانواده بنشینید با این و آن صحبت کنید و در آخر حالا بین چندراهی گیر کنید که حالا کدام ایده را من انتخاب کنم. این را از کوچینگ نخبگان وبمسترمان به این متوجه شدم که الان خیلی از افراد هستند که دو هفته سه هفته فقط روی ایده فکر می‌کنند. آقای کلاته من هنوز ایده خوب را بدست نیاورده‌ام. می‌دانید به آن‌ها چه می‌گویم؟ می گویم ببینید عزیزان صرفاً این که بنشینید تا این که یک ایده  عالی به سراغ شما بیاید صرفاً به نتیجه نخواهید رسید.درست است آن 4 مورد را در نظر بگیرید اما باز هم با در نظر گرفتن آن 4 مورد، باز هم من به شما قول نمی‌دهم که بهترین ایده تو ذهن شما بیاید و هر کاری که با آن ایده انجام بدهید صد در صد به نتیجه برسد نه، گاهی اوقات ایده خوب در حین کار به وجود می‌آید. خود من که الان این سایت kalaateh.com رو در حوزه بازاریابی اینترنتی دارم قبل آن سه چهار سایت دیگر داشتم و ایده بعدی از دل ایده قبلی به دست می‌آمد. می‌روید کار می‌کنید، کارهای مختلف انجام می‌دهید، افراد مختلف را می‌بینید، کاربرانتان، مخاطبانتان ایده‌های مختلف اصلاً شما ایده‌تان را از مشتری‌تان می‌توانید بگیرید محصولتان را از نظر مشتری می‌توانید بدست بیاورید.

بنابراین صرفاً نایستید سر جای خود و تصمیم نگیرید در دوراهی لطفا اتراق نکنید، تصمیمی بگیرید و مطمئن باشید که تصمیم بد گرفتن خیلی بهتر از بی‌تصمیمی است. کارتان را شروع کنید حتی اگر ایده‌ای که مدنظرتان است صددرصد باب دل شما نیست و به آن مطمئن نیستید شروع بکنید. خدا را شکر کسب و کار اینترنتی ریسک آن‌چنانی ندارد اصلاً ریسکی ندارد شما رایگان کارتان را انجام می‌دهید رایگان بازاریابی می‌کنید وقتی از شما نمی‌گیرد یک روزه سایتتان را می‌زنید.

بحث بازاریابی کردن و برندسازی آن خیلی راحت‌تر از آفلاین است بدون هزینه در کوتاه‌ترین زمان، انجام دهید سریع به نتیجه برسید. مورد بعدی، بگذارید شکست بخورید ایرادی ندارد ولی شکست‌ها شکستی نیست که بخواهد آن‌قدری به شما لطمه وارد کند پس شکستی که شما را نکشد مطمئن باشید شما را قوی‌ترتان می‌کند. عزیزان شروع کنید سرجای خود نایستید پایبند نباشید هر کاری که از دستتان برمی‌آید انجام بدهید اصلاً به محیط اطرافتان نگاه نکنید که می‌گویند وضع بازار خراب است دلار و فلان و آینده خراب است اصلاً لطفاً به این‌ها توجه نکنید.

دکتر آزمندیان حرف قشنگی می‌زند می‌گوید این‌ها صحبت‌هایی است که غازها این حرف‌ها را می‌ زنند شما عقاب‌وار باید تفکر بکنید. حرفه‌ای کار کنید ببینید کسانی را که الان درآمد خوب دارند اصلاً به این چیزها توجه نمی‌کنند و دارند گیوتینی پیش می‌روند به هیچ چیز توجه نمی‌کنند و فقط هدفشان را در نظر گرفتند و دارند می‌روند به سمت آن. شما هم همین‌طور باشید و مطمئن باشید که ان‌شاالله به نتیجه خواهید رسید. امیدوارم که ایده‌ای که دارید را سریعاً عملی کنید و به نتایج خیلی خیلی عالی برسید.

3. طراحی سایت برای کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت بدون داشتن وبسایت، بی معنی است. بسیاری از کاربران سایت کلاته دات کام عنوان می کنند که با وجود شبکه های اجتماعی، نیازی به وبسایت نیست. اولین جوابی که من به آن ها می دهم این است که برای راه اندازی کسب و کار آفلاین، شما نیاز به یک مغازه دارید. حال برای معرفی کالا و خدماتی که در مغازه خود دارید، از بروشور، تراکت و … استفاده می کنید. در کسب و کار اینترنتی، شبکه های اجتماعی حکم همان تراکت و بروشور را دارند. این در حالی است که بدون داشتن مکانی ثابت، اعتبار لازم برای کسب درآمد از اینترنت را نخواهید داشت. بنابراین وجود یک وبسایت قدرتمند، اعتبار شما در محیط آنلاین است.

از طرف دیگر ابزارهای تبلیغاتی که برای وبسایت در دسترس شما هستند، برای شبکه های اجتماعی وجود ندارند. مهمترین و کلیدی ترین ابزار برای کسب درآمد از اینترنت «گوگل» و سئو سایت است. است که فقط در صورت داشتن وبسایت برای شما مفید خواهد بود. در ادامه آموزش سئو بطور کامل توضیح داده ام که این ابزار چه تاثیر شگفت انگیزی در کسب درآمد از اینترنت دارد.

همچنین روش های مختلف دیگری نیز برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. بدون داشتن وبسایت هیچ کدام از ابزارهای کسب درآمد از اینترنت را در اختیار نخواهید داشت. همچنین، فروش از طریق پرداخت آنلاین، ابزاری است که تنها از طریق وبسایت در دسترس است که در شبکه های اجتماعی، از آن بهره مند نخواهید شد.

برای راه اندازی وبسایت نیز اگر ایده عجیب و غریبی در ذهنتان نیست، لطفا خودتان یا یکی از کارمندانتان یاد بگیرید و سایتتان را طراحی کنید. خودتان بصورت تقریبا رایگان، بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی، می توانید حرفه ای ترین وبسایت های را برای کسب درآمد از اینترنت راه اندازی کنید.

من این موضوع را در حالی به شما می گویم که میلیون ها تومان برای طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت پول داده ام. در آخر به این نتیجه رسیده ام که طراحی سایت با وردپرس، بهترین روش راه اندازی کسب و کار اینترنت و کسب درآمد از اینترنت است.

پس لطفا راه رفته دیگران را شما دوباره طی نکنید

سایت که شما خودتان می توانید به مدت 4-5 روز ایجاد کنید، همان سایت را اگر با همان امکانات به یک شرکت طراحی سایت سفارش دهید، بین 3 تا 15 میلیون تومان از شما پول می گیرد. این در حالی است که باید بیش از 1 ماه، مدام با آن ها تماس بگیرید و در مورد تمام امکاناتی که می خواهید، برای آن ها توضیح دهید. در آخر نیز معلوم نیست که به هدفتان برسید. بعلاوه شما در مسیر کسب درآمد از اینترنت، نیاز دارید بارها در وبسایتتان تغییر ایجاد کنید. انجام کوچکترین تغییری در وبسایت، توسط شرکت های طراحی سایت یا فری لنسرها شامل هزینه های فراوانی می شود.

البته شرکت های طراحی سایت هیچ تقصیری ندارند. هر درخواست شما نیازمند برنامه نویسی است. آن ها پول خدماتشان را دریافت می کنند. اما شما هم تقصیری ندارید. مهمترین ویژگی کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی، هزینه های پایین راه اندازی آن است.

با طراحی سایت با وردپرس براحتی می توانید خودتان، حرفه ای ترین وبسایت ها با تمامی امکانات راه اندازی کنید. وردپرس تمامی امکانات مورد نیاز برای کسب درآمد از اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله 4 کسب درآمد از اینترنت: افزایش ترافیک سایت

واضح است که در کسب و کار آفلاین، برای اینکه کسب درآمد عالی داشته باشید باید در بازار مخصوص رشته کاریتان، فروشگاهی داشته باشید.

چرا؟

چون همه می دانند برای تهیه کالای موردنظرشان باید به بازار آن مراجعه کنند. در نتیجه تعداد مراجعه کنندگان به فروشگاه شما زیاد می شود.

اما هر دو ما می دانیم که خرید مغازه ای کوچک در بازارهای پر رفت و آمد، قیمت های سرسام آور میلیاردی دارند بطوری که بیشتر صاحبان این مغازه ها یا از قدیم آنجا را خریداری کرده اند یا مستاجر هستند.

همین حالت را برای کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی در نظر بگیرید. شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده اید. طبیعی است تا زمانی که فروشگاه اینترنتی شما دیده نشود، حتی با داشتن بهترین کالاها و با کیفیت ترین آموزش ها، کسب درآمد از اینترنت نخواهید داشت.

این در حالی است که اگر بتوانید با روش های مختلف رایگان و غیر رایگان، ترافیک هدفمند به سمت وبسایتتان جذب کنید، کسب درآمد از اینترنت فوق العاده ای خواهید داشت.

از دو روش می توان ترافیک سایت را افزایش داد:

تبلیغات اینترنتی

سئو

چند نکته شگفت انگیز در مورد تبلیغات اینترنتی و فروش

قصد دارم در مورد تبلیغات اینترنتی و انواع روش های فروش دیجیتال صحبت کنم. بیشتر رویکردم بحث دیجیتال است. ببینید عزیزان اگر رفته باشید سایتهایی که کار خبر انجام می دهند و کار تولید محتوا انجام می دهند و تبلیغاتی که در آن سایت ها دارد انجام می شود را ببینید متوجه می شوید که چقدر انبوهی از تبلیغات و انبوهی از پیام های تبلیغاتی وجود دارد که اگر قرار باشد که ما همه آنها را ببینیم و تحلیل و برسی کنیم دیوانه می شویم.

خدا را شکر سیستم مغزی انسان یک تکنولوژی در داخلش دارد به اسم فیلترینگ شما فرض کنید که تمام این اطلاعاتی که قرار است به ما ارایه شود در طی روز تمام صحبت هایی که انجام می شود و تمام پیام های تبلیغاتی که به سمت ما می آید تمام اینها برود داخل مغز و تحلیل شود و تصمیم گیری شود و بعد بخواهیم آنها را انتخاب کنیم. مغز انسان پاسخگو نیست و دوباره خسته شده و می خواهیم بخوابیم.
مغز انسان یک موتور 40 وات کم مصرف و هوشمند است و اگر قرار باشد که تمام این اطلاعات را بگیرد و تحلیل و بررسی کند اصلا جوابگوی کارهای روزانه ما نخواهیم بود به خاطر همین خداوند متعال یک سیستمی را به اسم فیلترینگ در مغز ما قرار داده است که بعد از یک مدتی که این پیام های تبلیغاتی به سمت ما می آید بعد دیگر اینها خیلی از این پیام های تبلیغاتی فیلتر می شود و اصلا وارد مغز ما نمی شود. پس می توانیم این نتیجه را بگیریم که خیلی از این پیام های تبلیغاتی که شما یا خیلی از شرکت های دیگر دارند درست می شوند اگر هوشمندانه و استراتژیک و هدفمند نباشند اصلا توسط مخاطب حتی دیده هم نخواهد شد.

یعنی چشم نگاه می کند ولی تحلیل و بررسی اصلا نمی شود. حالا می خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم که حالا که این همه پیام های تبلیغاتی و تبلیغ های متنوع وجود دارد و پیام ما قرار است بین تمام پیام های تبلیغاتی دیده شود چکار باید بکنیم که مغز انسان ببیند. در حال حاضر یکی از مهمترین تکنیک هایی که در بازاریابی اینترنتی باید مدنظر داشته باشید بحث این است که چه پیامی را چه زمانی از چه طریقی به چه کسی منتقل کنیم بنابراین ما باید سیستمی را ایجاد کنیم که مغز انسان از این حالت آلفایی که دارد عادی که من صحبتم را می کنم و من رانندگی می کنم این می شود حالت آلفا دارم زندگی ام را می کنم.

باید پیامی به مشتری ارایه شود که این حالت مغز را از حالت آلفا بیاورد حالت بتا. یک دفعه یک نفر یک پیام تبلیغاتی شما را که می بیند حالتش عوض شود و شک بهش وارد شود و این همانی است که من می خواهم یک پیشنهاد خیلی خیلی متفاوت و جالب باید ارایه شود. در این زمینه ها بحث تبلیغ نویسی در وب خیلی خیلی مهم است و به شما پیشنهاد می کنم که کتاب های تبلیغ نویسی را حتما حتما بخوانید. کتاب هایی مثل ایده آلی مستدام کتابی مثل ادبیات تبلیغ اعتراف های تبلیغات چی اینها را حتما بخوانید که در ایجاد یک عنوان جذاب می تواند به شما کمک کند و بحث بعدی عزیزان این است که علاوه بر اینکه باید عناوین جذابی برای محصولات و خدماتمان ایجاد کنیم باید وارد بحث این بشویم که چطور باید پیشنهاد رد نشدنی به افراد بدهیم.

اگر شما کسب و کارتان و معرفی محصولتان در آن پیشنهاد رد نشدنی وجود نداشته باشد عملا کسب درآمد اینترنتی شما وجود نخواهد داشت. شما باید پیشنهاد رد نشدنی به افراد ارایه بدهید. بیشتر فروش شما در بحث پیشنهاد رد نشدنی است باید یاد بگیرید که پیشنهادهایی به افراد بدهید که به کسب و کار شما نیاز داشتند و چه به محصولات شما نیاز داشتند یا نداشتند از شما خرید کنند.

شما گاهی اوقات ممکن است از خیابان رد بشوید یک لیوان فروشی است شما به لیوان در حال حاضر نیاز ندارید ولی اگر قیمت لیوان را از 30 هزار تومان به 8 هزار تومان بیاورد ایا باز هم خرید نخواهید کرد حتی اگر نیاز نداشته باشید بنابراین ما در کسب درآمد اینترنتی باید پیشنهاد. البته این موردی که من گفتم فقط بحث خیلی خیلی کوچک از پیشنهاد رد نشدنی بود همین بحث تخفیف لیوان. اما شما باید بحث تخفیفات حرفه ای و پیشنهادهای رد نشدنی که حتما حتما در فیلدهای بعدی به آن می پردازم چطور باید پیشنهادهای رد نشدنی حرفه ای بدهیم مخصوصا در کسب و کارهای اینترنتی حتما توضیح خواهم داد. اما تا اینجا داشته باشیم که در بین انبوهی از تبلیغ های اینترنتی باید پیام تبلیغاتی شما دیده شود. چطور. یک روی عنوان خیلی خیلی کار کنید و مورد بعد پیشنهاد رد نشدنی بسیار جذاب باید ارایه کنید که افراد به شدت ترغیب شوند که از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. امیدوارم با توجه به این دو موردی که گفتم بتوانید که تبلیغات خیلی خیلی حرفه ای داشته باشید و از این طریق بتوانید کسب و کارتان را به حد مطلوب گسترش بدهید.

تبلیغات اینترنتی به 4 روش قابل انجام است:

تبلیغات بنری: این روش گران ترین نوع تبلیغات است. از طرف دیگر هدفمندی این نوع تبلیغ بسیار کم است. فکر می کنید چند درصد از میلیون ها نفری که بنر تبلیغاتی شما را در سایت ورزش3، میهن بلاگ، زومیت و سایت های دیگر می بینند به کار شما علاقه مندند؟ شاید کمتر از 1 درصد. البته با گرفتن بنر تبلیغاتی در سایت های مرتبط با کسب و کارتان می توانید هدفمندی آن را برای کسب درآمد از اینترنت افزایش دهید.

تبلیغات بنری بیشتر مناسب برند سازی است. نام تجاری شما را میلیون ها نفر می بینند. از طرف دیگر ترافیک بسیار زیادی برای سایت شما فراهم می کند.

تبلیغات کلیکی: در این روش، به ازای هر بار کلیک روی تبلیغتان از حساب شما کسر می گردد. هزینه تبلیغات کلیکی نسبت به تبلیغات بنری یا دیداری بسیار کمتر است. همچنین توصیه من این است که اگر می خواهید برای کسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکی انجام دهید، متن تبلیغاتی را خیلی جذاب طراحی نکنید. این کار باعث می شود ترافیک هدفمندتری به سایتتان جذب شود.

همچنین شما می توانید در گوگل نیز تبلیغات کلیکی سفارش دهید. برای این کار از طریق google adwords باید اقدام کنید. اگر هم نمی خواهید خودتان انجام دهید، می توانید از شرکت های نماینده گوگل مانند برتینا یا نوین مارکتینگ کمک بگیرید.

ریپورتاژ خبری: اگر می خواهید علاوه بر جذب ترافیک، برندسازی نیز انجام دهید این روش را فراموش نکنید. افرادی که از طریق ریپورتاژ خبری به سایت شما می آیند از قبل ذهنیت مثبتی نسبت به شما دارند. چراکه در ریپورتاژ خبری از شما منتشر شده و در آن از خدمات خوب و حسن انجام کار شما صحبت شده.

برای ارائه ریپورتاژ هم می توانید خودتان و هم سایت مورد نظر خبر بنویسید. سایت هایی مانند زومیت، اخبار رسمی و بطور کلی سایت های خبری این نوع خدمات تبلیغاتی را ارائه می دهند.

خرید لینک: خرید لینک نیز می تواند زیر مجموعه تبلیغات کلیکی یا ریپورتاژ خبری باشد. زیرا در هر دو آن ها لینک خریداری می شود. اما می تواند بصورت مستقل نیز باشد. مثلا در سایت های تبلیغاتی مثل سایت darjeagahi می توانید لینک بخرید. لینکی از این سایت می گیرید یک لینک با کیفیت محسوب می شود. چون اعتبار دامنه و وبسایت بالاست. در نتیجه روی سئو سایت شما تاثیر چشمگیری دارد.

چند نکته میخواهم در مورد ریپورتاژ خبری به شما بگویم که مطمئنا در کارتان تاثیرگذار خواهد بود. همه­ ی ما میدانیم که ریپورتاژ خبری روی چه چیزهایی تاثیر دارد. ریپورتاژ خبری، خبری ست که ما در وب­سایت ­های پربازدید و معتبر، معمولا در حوزه­ ی کاری مان می­رویم. با چه هدفی؟ با هدف اینکه برند شویم. خبرخوان­های وب­سایت­ های دیگر، می­ آیند و از آن وب­سایت ­هایی که ما در آن خبر رفتیم، خبر را برمی­دارند و در وب­سایت خودشان پخش می­کنند، بنابراین وایرال می­شود. روی سئو سایت­مان فوق ­العاده تاثیر عالی دارد. و مهمتر از همه این که همیشه ثابت در آن وب­سایت هست یعنی مانند تبلیغات کلیکی یا تبلیغات بنری نیست که بعد از مدتی اگر شارژ حسابمان کم شود یا آن مدت زمان تمام شود، از وب­سایت برداشته شود. این دیگر به طور دائم در وب­سایت هست. اما خب چند مورد برای ریپورتاژ رفتن در این وب­سایت­ها را می­خواهم به شما بگویم.

مورد اول: یکی از موارد بسیار مهم این است که شما باید بک لینک بگیرید، حتما مطمئن شوید که آن بک لینک­هایی که از آن وب­سایت­ها می­گیرید،بک ­لینک فالو هست. یک سری وب­سایت­ها به شما بک لینک می­دهد اما بک لینک no follow می­دهد، مثلا یک بک لینک میدهند و میگویند یک مورد از آن فالو و دو مورد دیگر no follow می­باشد. یعنی چه؟ اجازه دهید یک توضیح بسیار سریع درمورد فالو و no follow بدهم.بک لینکی که فالو باشد یعنی این که آن وب­سایت، وب­سایت دیگری را معرفی می­کند اما آن را برای گوگل تائید نمی­ کند. می­گوید من فقط آن را معرفی کردم، تائیدش نمی­کنم. این بک لینک no follow می­باشد.بک لینک فالو میگوید من به این وب­سایت لینک دادم ، این وب­سایت را معرفی کردم و آن را تائید می­کنم. تاثیر بک لینک فالو، نسبت به بک لینک no follow خیلی بیشتر است بنابراین روی این مورد خیلی تمرکز داشته باشید.

مورد بعدی. بعضی از وب­سایت­ها میگویند ما سه عدد بک­لینک، بیشتر به شما نمیدهیم .این فقط حرف آنهاست. اگر مقداری با آنها چانه بزنید، چهار عدد بک­لینک هم به شما می­دهند. و باز هم این مورد روی سئو سایت شما خیلی تاثیرگذار خواهد بود. با وب­سایت­های مختلف که صحبت میکنید، اگر از وب­سایت­های واسطه استفاده کنید که به احتمال خیلی کم به شما چهار عدد یا پنج عدد بک لینک میدهند، اما اگر خود آن وب­سایتهایی که قرار است خبر در آن منتشر شود صحبت کنید، میتوانید به آن مسئول مربوطه مذاکره داشته باشید و به او بگویید که مثلا من چهار بک لینک میخواهم. اگر با او صحبت کنید، بدون افزایش قیمت به شما چهار بک لینک فالو خواهد داد.

مورد بعد اینکه عزیزان، بهترین کسی که میتواند برایتان متن ریپورتاژ را بنویسد خود شما هستید. خود شما میدانید که با چه هدفی این خبر را در وب­سایتهای دیگرمنتشر میکنید.خود شما درمورد کسب و کارتان اطلاع دارید و خود شما هستید که درمورد نقاط ضعف و نقاط خودتان، نقاط قوت و نقاط ضعف کسب و کار خودتان اطلاع دارید. بنابراین پیشنهاد میکنم که مقداری وقت بگذارید و یک ریپورتاژ 700-800 کلمه ­ای خیلی خوب برای کارتان بنویسید و آن را در شبکه­ های دیگر منتشر کنید.

شاید یک سری از سایتها از شما 250 هزار تومان، سیصد هزارتومان بگیرند، بله آن افراد در نگارش خیلی وارد هستند، در جمله­ بندی خیلی وارد هستند اما همه­ ی ریپورتاژ نگارش و جمله­ بندی و نقطه­ گذاری نیست. شما باید بدانید چه نوع متنی در وب­سایت های دیگر باید منتشر کنید.

خیلی خوب است، شما میتوانید خودتان یک محتوا بنویسید، بدانید که چه چیزهایی بنویسید و سپس به کارشناسان تولید محتوا بگویید که از نظر نگارشی، آن را تصحیح کنند. اما اصل محتوا را خودتان نوشته باشید و این خیلی خیلی تاثیرگذار هست.

و مورد بعد اینکه برای نوشتن ریپورتاژ، بهتر است محتوایی را که مینویسید به صورت زنجیروار کنار همدیگر قرار دهید که مثلا فرد اگر پاراگراف اول را خواند، مرتبط با پاراگراف دوم باشد، دوم مرتبط با سوم باشد که افراد ترغیب شوند کل آن متن را بخوانند. اگر شما محتوایی را بنویسید و خیلی هم عالی باشد، اما افراد ترغیب نشوند که کل محتوا را بخوانند، این کار فایده ­ای ندارد. بهتر است این پاراگراف­ ها مرتبط با یکدیگر باشند و زنجیروار به همدیگر وصل باشند  که افراد ترغیب شوند تا همه را تا آخر، باهمدیگر بخوانند تا محتوای شما به طور کامل دیده شود.

امیدوارم که باتوجه به این مواردی که به شما گفتم، ریپورتاژ خیلی خوبی منتشر کنید و تاثیر بسیار عالی آن را در کسب و کارهایتان ببینید. موفق باشید.

در ادامه ایده‌هایی برای کسب درآمد از اینترنت خدمتتان اعلام می‌کنم.

کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد اینترنتی,

میانگین کسب درآمد اینترنتی یک فروشگاه اینترنتی

یکی از سوالات متداول دانشجویان مدرسه بازاریابی اینترنتی این است که درآمد یک فروشگاه اینترنتی در ایران چقدر است.همچنین درآمد من را سوال می‌کنند و نمی‌دانم چرا ولی برایشان جذابیت زیادی دارد.

در انتهای این سرفصل در مورد میزان و زمان رسیدن به درآمد فروشگاه‌های اینترنتی در ایران صحبت خواهم کرد. اما قبل از آن به این مورد توجه کنید:

باید بگویم میزان کسب درآمد اینترنتی یک فروشگاه اینترنتی و اینکه چقدر طول میکشد به این درآمد برسد کاملا بستگی به عوامل مختلفی دارد.

– ایده کسب و کار

– میزان وقت، انرژی و پولی که برای آن در نظر می‌گیرید

– اندازه بازار

– میزان رقابت در حوزه کاریاینکه چه ایده کسب و کاری داشته باشید در میزان درآمد و اینکه چقدر طول می‌کشد به آن درآمد برسید بسیار موثر است.

یک جا هست من در حوزه لوازم آزمایشگاهی قصد فعالیت دارم، یک جا هست در حوزه فروش لوازم زیبایی بانوان. جنس کار، نحوه فعالیت و کانال‌های کسب درآمد اینترنتی هر کدام از این حوزه‌های کاری کاملا با هم متفاوت است.

از طرف دیگر اینکه من برای کارم چقدر زمان، پول، نیروی کار در نظر بگیرم، در میزان کسب درآمد من و اینکه چقدر طول می‌کشد به درآمد برسم بسیار موثر است.

همچنین من هرچقدر برای کارم انرژی و پول صرف کنم، ممکن است حوزه کاری من طوری باشد که هرچقدر فعالیت کنم بیشتر از یک حد نمی‌توانم بفروشم. اینجاست که بحث اندازه بازار مطرح می‌شود.

بنابراین در مورد کسب درآمد اینترنتی فروشگاه‌های اینترنتی تمام این سوالات باید پاسخ داده شود.

اما بطور کلی اگر بخواهم به این سوال که میانگین کسب درآمد یک فروشگاه اینترنتی چقدر است پاسخ دهم باید بگویم:

اگر فروشگاه اینترنتی فروش محصولات فیزیکی راه‌اندازی کنید، اگر خوب فعالیت کنید، بعد از 3 ماه درآمدتان به حد دلخواهتان خواهد رسید.

همچنین اگر فروشگاه اینترنتی فروش محصولات دیجیتال (آموزش آنلاین) انجام دهید، 1 سال زمان نیاز دارد تا بتوانید به درآمد دلخواهتان برسید.

ایده‌های کسب درآمد از اینترنت

1. کسب درآمد اینترنتی از فروش بلبرینگ صنعتی

2. کسب درآمد اینترنتی با آموزش و فروش لوازم شنا
3. کسب درآمد اینترنتی از طریق رنگ مو و آرایش عروس

هر سوالی که در مورد کسب درآمد از اینترنت دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ داده شود.

یک دیدگاه برای “کسب درآمد اینترنتی صفر تا 100 و قدم به قدم

 1. baajpour22 :

  سلام وقت شما بخیر
  من خیلی دوست دارم کسب و کار اینترنتی داشته باشم . ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم. ایده خاصی هم ندارم. ممنون می شم کمکم کنین. با تشکر از شما

 2. Parviz :

  سلا من دوره های نخبگان رو کار کردم و الان خیلی خیلی تو کارم موفقم و همچنین رتبه سایتم تو این مدت کم خیلی خیلی خوب شده و تونستم حرفه ای بشم و بتونم کار بگیرم نمونه ای از یکی سایتایی که اوردمش بالا http://www.sportpk.ir

  • F :

   سلام. سایت شما رو دیدم واقا حرفه ای انجام دادید. دوره ی نخبگان رو حضوری شرکت کردید؟ یعنی اگر دوره ی پایه رو فقط گوش بدم نمیتونم خیلی حرفه ای انجام بدم؟

   • مهرشاد اسفندی :

    سلام
    ایشون دوره ی حضوری رو شرکت کرده بودن
    دوره ی پایه چراغ راه هست ولی در دوره ی جامع همه چی به صورت ریز توضیح داده شده

 3. هادی مسعودی :

  سلام مهندس سال گذشته توی یوتیوب برنامه های شما رودیدم امابیخیال بودم اماالان یکسال شدغبطه که چراهمون پارسال شروع نکردم که اینجا شمارو دیدم میخواهم راه اندازی کنم خواستم بپرسم محصولی که برای یه شرکت دیگه هست رامیشه برای ایده وفروشگاه خوددرنظرگرفت لطف کنیدکامل هم راهنمایی وهم کمکم کنید.متشکرم.

 4. آتریسا :

  سلام آقای،کلاته تازه با این سایت اشنا شدم
  میخوام در زمینه فروشگاه اینترنتی،لباس زیر درجهت راه اندازی و‌پیش بردش ازتون کمک بگیرم

 5. رضا علوی :

  سلام مهندس کلاته
  براتون ارزوی سلامتی دارم فیلم های شما رو دیدم باید عرض کنم صدای شما خیلی باحاله و پیشنهاد می کنم تست صدا و سیما بدید مطمئنم اونجام شما موفق خواهی شد.

 6. ریما :

  سلام
  محتوا روان، جالب و قابل فهم بود.
  مطالبی که در فیلم‌ها گفته شد، به صورت متنی قابل دسترسه. همین باعث میشه اینترنت کمتری مصرف کنیم و هم در سرچ کردن مطالب، مفیده
  واقعا از زمانی که گذاشتین و این آموزش‌های مفیدرو تهیه کردین، ممنون.
  تشویق شدم هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی‌رو شروع کنم.

 7. mahdi farsi :

  سلام آقای کلاته عزیز
  آموزش هات عالیه و پراز انرژی و تخصص
  چندین بار در کلاس های حضوری شرکت کردم و کلی استفاده کردم
  بسیاری از ویدیوهات رو هم دیدم فوق العاده بودن
  ازت سپاسگذارم همین جور با قدرت ادامه بده
  در بسیاری از کلمات گزینه ۱ گوگل شدم به لطف خدا ٬ حتی در بعضی کلمات ۲ گزینه اول خودم هستم

  در پناه خدا الهی روزی تون هزار برابر شه

 8. یزدان :

  سلام اقای کلاته من میخواستم کسب کار اینترنتی انجام بدم ولی تجربه این کاررو ندارم چجوری باید این کاررو انجام بدم باید دارای سایت شخصی باشی یا باید برای شرکتهای از قبیل دیجی کالا یا بامیلو برای انها کار کنی یا باید برای خود کار کنی یا محصول دیگران را بفروشید چجوری باید این کار رو انجام بدهیم ودرامد ان چقدر است لطفا جواب منو بدین باتشکر

  • dr.parsa :

   سلام یزدان عزیز، شما خیلی راحت می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را داشته باشید. در طی این مسیر ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.
   شما میتوانید به صورت رایگان از مطالب آموزشی سایت بهره مند شوید.
   لینک دوره رایگان نخبگان وبمستر: https://kalaateh.com/free

 9. خانم :

  با سلام. من میخام بدانم آموزش شما با آقای علی حاجی محمدی همیار وردپرس چه تفاوتهایی دارد؟ دوما تلسط نسبی به وردپرس دارم برایم چه دوره هایی مفید است؟ سوما شهرستانی هستم و برای کار به تهران آمده ایم که اتفاقی با سایت شما برخورد نموده ام ولی هزینه کلاسهایتان برای ما که بیکاریم زیاد است، البته من قصد جسارت به شما را ندارم بابت آموزشهایی که دادید وقت و انژری و هزینه صرف کرده اید اما به عنوان هموطن راهنمایی کنید.
  با تشکر فراوان.
  دوام عزت شما را از خداوند متعال خواهانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
دریافت تمام مطالب بصورت یکجا
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
سپاس
ایمیلی با موضوع «ورود به نقشه راه» به آدرس ایمیل شما ارسال کردیم.
به پاس تشکر از عضویت شما
کپن تخفیف 50 درصدی خرید پرفروش‌ترین کتاب سال
«اثر مرکب»
کد تخفیف: newmember
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
دریافت تمام مطالب بصورت یکجا
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم
به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب
ترین شغل دنیاست
در این وبسایت می خواهم هرآنچه در 8 سال
فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم
با شما به اشتراگ بگذارم
احمد کلاته
سپاس
ایمیلی با موضوع «ورود به نقشه راه» به آدرس ایمیل شما ارسال کردیم.
به پاس تشکر از عضویت شما
کپن تخفیف 50 درصدی خرید پرفروش‌ترین کتاب سال
«اثر مرکب»
کد تخفیف: newmember
در این آموزش رایگان بطور کاملا کاربردی سئو داخل و خارج سایت را یاد می‌گیرید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 200.000 تومان پرداخت کنید»
1. چطور برای سایتمان محتوای کاملا بهینه برای گوگل ایجاد کنیم
2. چطور برای سایتمان به تعداد نامحدود بک لینک با کیفیت بگیریم
3. ارائه چک لیست برای نوشتن یک متن کاملا بهینه شده برای گوگل
4. انواع روش‌های دریافت بک لینک با کیفیت و استراتژی‌های آن
با تدریس احمد کلاته
فیلم به ایمیلتان ارسال شد
با تشکر
وقت ندارید به ایمیلتان مراجعه کنید؟
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
سپاس
تا 2 دقیقه دیگر اطلاعات به ایمیل شما ارسال خواهد شد
یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم
فروش دوره «8 راهکار تضمینی برای افزایش فروش اینترنتی» با 85 درصد تخفیف
دوره آموزشی رایگان «سئو تخصصی به زبان ساده»
هر آنچه برای سئو وبسایتتان
یاد می گیرید
نیاز دارید در این دوره آموزشی
هدیه ویژه برای 50 نفر اول «دوره جامع سئو تخصصی به زبان ساده»
در این فیلم آموزشی رایگان، مهمترین تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ را یاد می‌گیرید
1. راهکارها و استراتژی‌های موثر دریافت ایمیل کاربران
2. استراتژی‌های موثر ارسال ایمیل و اجرای کمپین ایمیلی
3. چکار کنیم که بهترین نتیجه را از ایمیل مارکتینگ بگیریم؟
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 160.000 تومان پرداخت کنید»
با تدریس احمد کلاته
تا دو دقیقه دیگر قسمت اول «بازاریابی اتوماتیک» به ایمیل شما ارسال خواهد شد
با تشکر
وقت ندارید؟
برای عضویت ویژه تیزهوشان روی لینک روبرو کلیک کنید
- طراحی سایت بدون کدنویسی
12 ساعت فیلم آموزشی رایگان
دوره رایگان نخبگان وبمستر
- سئو تخصصی به زبان ساده
- ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی
- تبلیغ‌نویسی حرفه‌ای در وب
دوره رایگان «ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی»
مهمترین راز ثروتمند شدن در کسب و کار اینترنتی داشتن لیست ایمیل هدفمند از کاربران سایتتان است
در این دوره رایگان یاد می‌گیرید چطور بدون کدنویسی یک سایت حرفه‌ای بزنید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 230.000 تومان پرداخت کنید»
با تدریس احمد کلاته
1. بدون کدنویسی در 5 دقیقه یک سایت زیبا راه اندازی کنید
2. در کمتر از یک روز یک سایت و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای داشته باشید
3. برای داشتن سایت و تغییرات در آن نیازمند هیچ شرکت طراحی سایت نباشید
در این فیلم رایگان یاد میگرید چگونه برای محصولتان تبلیغ حرفه‌ای بنویسید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 190.000 تومان پرداخت کنید»
1. چگونه تبلیغی بنویسیم که منجر به خرید شود؟
2. چطور اعتماد مخاطب را جلب کنیم که از ما خرید کند
3. بازاریابی عصبی در وب و تحلیل رفتار مخاطب در سایت
دوره آموزشی رایگان «طراحی سایت بدون کدنویسی»
بدون هیچ گونه علم کدنویسی یا IT، در 5 دقیقه سایتتان را راه اندازی کنید و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای بصورت رایگان ایجاد کنید
دوره رایگان «تبلیغ نویسی حرفه‌ای در وب»
مهم نیست کجا تبلیغ می‌کنید. مهم این است که چطور برای محصولتان متن تبلیغاتی می‌نویسید و آن را معرفی می‌کنید.
دوره رایگان «سئو تخصصی به زبان ساده»
با این آموزش براحتی می‌توانید با کلمات کلیدی مورد نظرتان، رتبه یک گوگل را کسب کنید.
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند
چطور مخاطبان وبسایت را هیپنوتیزم کنیم
این آموزش را به کدام آدرس ایمیل ارسال کنیم
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید ۲۸۴۲۵۴۵۴-۰۲۱
فرم زیر را تکمیل کنید، کارشناسان آموزشی با شما تماس خواهند گرفت
شما به دو روش میتوانید ثبت نام کنید
یا
اطلاعاتتون رو وارد کنید، سریعا باهاتون تماس می‌گیریم
-------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعاتتون رو وارد کنید، سریعا باهاتون تماس می‌گیریم
-------------------------------------------------------------------------------------------
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند