افزایش لیست کاربران وبسایت و کسب درآمد پرسود

کسب درآمد پرسود

افزایش لیست کاربران وبسایت و کسب درآمد پرسود

برای افزایش نرخ تبدیل کاربران به عضو وبسایت، تنها هدایت آن ها به یکی از صفحات وبسایت کافی نیست. تمام صاحبان کسب و کار اینترنتی به این حقیقت واقفند که برای افزایش لیست کاربران وبسایت، باید به هر طریقی آن ها را درگیر کنند.

هر چه بیشتر کاربران را درگیر وبسایت خود کنید، احتمال اینکه آن ها عضو سایت شما شوند و در نهایت از شما خرید کنند بیشتر خواهد شد. از این طریق کسب درآمد پرسود از طریق وبسایتتان خواهید داشت.

با استفاده از این ۷ راهکار، می توانید کاربران وبسایت را درگیر کنید، آن ها را عضو وبسایت کنید. در نهایت می توانید کسب درآمد پرسود از طریق وبسایت خود داشته باشید.

کسب درآمد پرسود

در اولین نگاه، قدرتمند به نظر برسید

دنیای اینترنت، بطور باورنکردنی در حال گسترش است. با سایت هایی با طراحی قوی و طراحی ضعیف. با این میزان از رقابت، متفاوت بودن، یکی از کلیدهای اساسی موفقیت و کسب درآمد پرسود از اینترنت است.

شما نیاز به یک وبسایت حرفه ای، با طراحی ساده، منظم دارید. طوری که بتوان به راحتی در آن گشت و گذار کرد.

در نظر بگیرید که چه مطالبی در بالای صفحه قرار می گیرد (قسمت هایی از سایت که پس از لود شدن، کاربر آن را می بیند). محتوایی که کاربر بدون اسکرول کردن، آن را می بیند. جذاب ترین مطالب خود را در نظر بگیرید. جایگاه آن ها را درست تعیین کنید. از این طریق می توانید توجه آن ها را جلب کنید.

استفاده از تصاویر

۹۰ درصد از اطلاعاتی که به مغز مخابره می شوند، دیداری هستند. یک تئوری دیگر نیز وجود دارد که می گوید، تصاویر، ۶۰.۰۰۰ بار سریع تر از متن در مغز پردازش می شوند. بنابراین، ۴۰ درصد از مردم، نسبت به تصاویر سایت شما واکنش بهتری دارند تا نوشته.

دقت کنید… ۴۰ درصد افزایش بازخورد، تنها با افزودن عکس، درصد بالایی برای داشتن یک کسب درآمد پرسود از اینترنت است.

بنابراین، برای صفحات محصول وبسایتتان، بیشتر از هر چیزی، به فکر ایجاد عکس های جذاب باشید.

ویدئو نیز یکی از ابزارهای ترغیب کننده مهم به حساب می آید. فیلم های خود را در یوتیوب به اشتراک بگذارید. سپس از طریق لینک یوتیوب، آن را وارد آپارات کنید. در نهایت شورت کدی که از سایت آپارات می گیرید را در جای مناسب در وبسایتتان قرار دهید.

حذف موانع

دسترسی کاربران به مطالب مهم، دسترسی به اطلاعات تماس، گذاشتن دیدگاه، پروسه خرید را تا جایی که می توانید آسان کنید.

همانطور که در قسمت اول بیان شد، به طراحی ساده، واضح و تاثیرگذار فکر کنید.

استفاده از عناوین جذاب

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، شنیده اند که “برای سئو وبسایت، باید محتوا تولید کرد.” به این معنی که آن ها برای گوگل مطلب می نویسند و به هیچ عنوان به جذابیت مطلب، به خصوص عنوان مطلب اهمیت نمی دهند.

به عبارت دیگر ۱۴ وبسایت از ۵۰ وبسایت، از عناوین مناسب برای محتوا استفاده نمی کنند. این در حالی است که ۸ نفر از ۱۰ نفر، تنها عنوان مطلب را می بینند و تنها ۲ نفر باقی مطلب را می بینند.

سایت بهینه برای موبایل

امروزه تقریبا تمام افراد یک مینی کامپیوتر در جیبشان دارند. با این تفاسیر حضور کامپیوترهای دسکتاپ، کم رنگ تر می شود.

کاربرانی که از طریق کامپیوتر وارد صفحات وب می شوند، در مقدار حداقل است. به این آمار دقت کنید:

افرادی که بیشتر از دسکتاپ استفاده می کنند: ۱۱%

افرادی که گاهی از دستکتاپ و گاهی از موبایل استفاده می کنند: ۲۸%

افرادی که بیشتر از موبایل استفاده می کنند: ۳۷%

افرادی که فقط از موبایل استفاه می کنند: ۲۳%

کسب درآمد پرسود

با این اوصاف، شما باید یک وبسایت ریسپانسیو داشته باشید که در موبایل، تبلت و دسکتاپ، طراحی زیبایی داشته باشد.

ایجاد محتوای ارزشمند در وبسایت به مقدار زیاد

کاربران اینترنت کمی خودخواه هستند. هدف اصلی آن ها از دیدن وبسایت شما، استفاده از مطالب رایگان است.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که یکی از بهترین راه ها برای ارزشمند کردن وبسایت و کسب درآمد پرسود از اینترنت، ایجاد محتوا است. البته نه هر محتوایی. شما باید با این دید محتوای رایگان ایجاد کنید که می خواهید در قبال آن از کاربران پول بگیرید. از این طریق علاقه کاربران به وبسایت شما بیشتر شده و عضو وبسایت شما می شوند.

مزیت تولید محتوا در این است که این کار نتایج مرکب به همراه دارد. شما یک بار محتوا ایجاد می کنید، این محتوا تا همیشه برای شما سودآوری خواهد داشت. راز کسب درآمد پر سود در همین است.

استفاده از کال تو اکشن ها

هدف از تمام فعالیت های بازاریابی اینترنتی، همچنین تمام محتواهایی که در وبسایتتان ایجاد می کنید، این است که از کاربران بخواهید کاری انجام دهد.

راحت ترین راه برای اینکه آن ها را ترغیب به انجام کاری کنید، استفاه از دکمه های “کال تو اکشن” در تمام صفحات وبسایتتان است.

به راحتی این کار انجام می شود. با ایجاد کال تو اکشن هایی مانند “کلیک کنید”، “دانلود رایگان”، “برای دریافت اطلاعات بیشتر عضو شوید” و …

جذب عضو جدید برای وبسایت کار مشکلی نیست. سعی کنید این راهکارها را در وبسایت خود پیاده کنید. به زودی شاهد افزایش چشمگیر اعضای وبسایتتان خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button