4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و اینترنتی با ایده‌های تست شده و تضمینی

4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

با توجه به درخواست‌های بسیار زیاد شما عزیزان، ایده‌ کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و اینترنت به همراه تحلیل هر کدام از آن‌ها، خدمتتان ارائه می‌شود:

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و اینترنت با ارائه خدمات آرایشگاه زنانه

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و اینترنت با فروش گل با بسته بندی لوکس

کسب درآمد اینترنتی با فروش ترشی خانگی

ایده کسب درآمد در منزل با کامپیوتر با فروش ترشی خانگی، فوق العاده زودبازده است.

مزایای این روش کسب درآمد در منزل، این است که اولا محصولتان خراب نمی‌شود و دما برای حمل و نقل آن با مشکل روبرو نیستید.

همچنین این ایده می‌تواند یک کارآفرینی عالی برای خانم‌های فامیل و محله شما شود. به این معنی که شما می‌توانید سایت و اینستاگرام خود را راه اندازی کنید و بازاریابی اینترنتی خود را اغاز نمائید.

مشتری جذب کنید و وقتی سفارشی گرفتید، تولید آنرا به افراد دیگر بسپارید و شما، فقط کار فروش آن را انجام دهید.

با این روش کسب درآمد در منزل با کامپیوتر می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی نامحدود ایجاد کنید. چراکه هرچقدر فروشتان بیشتر شود، نیروی کار بیشتری می‌توانید استخدام کنید.

کسب درآمد اینترنتی با فروش کیف و کفش لوکس زنانه
کسب درآمد اینترنتی با فروش هندزفری
کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و اینترنت با فروش ملزومات جشن و میهمانی
کسب درآمد اینترنتی با فروش ساعت لوکس

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر با ارائه خدمات طراحی

کسب درآمد از اینترنت با ارائه خدمات تشریفات
کسب درآمد اینترنتی با فروش اسپیکر
کسب درآمد اینترنتی با فروش کنسول بازی

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و اینترنت با فروش تصفیه آب خانگی

کسب درآمد از اینترنت با فروش خشکبار

4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

همین حالا که این مطلب را می‌نویسم، افراد بسیار زیاد و شناخته شده‌ای هستند که مشغول به کسب درآمد در منزل با کامپیوتر شخصی خودشان هستند و بدون هیچ گونه سرمایه اولیه‌ای، موفق شده اند که درآمدهای فوق‌العاده بدست آورند.

حقیقت این است که روش‌های فراوانی برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر وجود دارد، اما بسیاری از این روش‌ها، یا هنوز در ایران قابلیت پیاده سازی ندارد، یا به دلیل تحریم، قابل استفاده نیستند. مانند کسب درآمد از google adsense یا آمازون، ای بی یا affiliate (مشارکت در فروش).

البته سیستم مشارکت در فروش بزودی توسط یکی از شرکت‌های معتبر ایرانی، در حال راه‌اندازی است که به محض شروع به فعالیت این شرکت، نحوه کسب درآمد از اینترنت را با این روش هم به شما آموزش خواهم داد.

بسیار خوب. می پردازیم به انواع روش‌های کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

1. کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی

در این تاریخ که این مطلب را می‌نویسم، تلگرام و اینستاگرام، پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران هستند.

شما از روش‌های مختلفی می‌توانید از طریق این شبکه‌ها، کسب و کار اینترنتی داشته باشید و کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل را شروع نمائید.

برای کسب درآمد از اینستاگرام، می‌توانید تعداد فالوورهای اینستاگرامتان را بالا ببرید، با آن‌ها در ارتباط باشید، آن‌ها را با محتوای صفحه‌تان درگیر کنید و در نهایت، با تبلیغات یا فروش کالا، از صفحه‌تان، کسب درآمد داشته باشید.

در کارگاه ترفندهای کسب درآمد از اینستاگرام، در یکی از اسلایدها توضیح می‌دهم که بهترین فیلدهای فعالیت در اینستاگرام عبارتند از:

ساعت و جواهرات، مد، فیتنس، مد، آرایشی، جواهرات، کاهش وزن، لوازم موبایل و مشابه این‌ها.

اگر می‌خواهید کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل داشته باشید، تنها کافیست یکی از  فیلدهای بالا را انتخاب کنید، با روش‌های مختلف، تعداد اعضای اینستاگرامتان را افزایش دهید، آن‌ها را به علاقه‌مند تبدیل کنید و در نهایت کسب درآمد داشته باشید.

آموزش از طریق اینستاگرام نیز بسیار متداول است و بازدهی خوبی دارد. برای کسب درآمد در منزل می‌توانید در حوزه آموزش آنلاین نیز فعالیت کنید. در قسمت‌های بعد در مورد فروش محصولات دیجیتال، توضیحاتی داده‌ام. فقط این را در نظر داشته باشید، ایستاگرام و تلگرام، رسانه‌های بسیار ارزشمند و موثر برای معرفی خودتان است؛ بنابراین برای فروش کالای فیزیکی یا دیجیتال، اینستاگرام نقش عمده‌ای ایفا می‌کند.

موضوعی که لازم است به آن توجه داشته باشید، این است که هرچه محصولات یا آموزش‌های شما جنبه‌های بصری جذاب‌تری داشته باشند، بسیار زودتر و بسیار بیشتر به درآمد خواهید رسید.

مثلا آموزش عکاسی، آموزش میک آپ عروس، جزو آموزش‌هایی هستند که حتما باید دارای زیبایی‌های بصری باشند و برای مخاطب، جذاب، جلوه کنند. همینطور این موضوع در مورد فروش لوازم جانبی موبایل، رستوران و لوازم لوکس نیز صدق می‌کند که می‌تواند جذابیت بسیار بالایی برای مخاطبان اینستاگرام داشته باشد.

با فعالیت در این زمینه‌ها و پست‌های جذابی که قرار می‌دهید، علاوه بر اینکه تعداد فالوورهایتان به سرعت افزایش می‌یابد، در نتیجه می‌توانید به راحتی آن‌ها را به علاقه‌مند تبدیل کنید و در نهایت، کسب درآمد از اینترنت در منزل با کامپیوتر یا موبایل را، با لذت تجربه کنید.

1 نکته مهم برای کسب درآمد در منزل با شبکه‌های اجتماعی

به این نکته مهم توجه کنید که کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی شامل 3 مرحله است.

مرحله اول: افزایش فالوور یا اعضای کانال

مرحله دوم: تبدیل آن‌ها به علاقه‌مند

مرحله سوم: تبدیل علاقه‌مند به مشتری

به نظر شما، کدامیک از سه مرحله ذکرشده، برای کسب درآمد در منزل (از طریق شبکه‌های اجتماعی)واجب‌تر است؟

وقتی شخصا از دانشجویان این سئوال را می‌پرسم، یک عده می‌گویند مرحله کسب درآمد و یک عده دیگر می‌گویند مرحله افزایش فالوور.

با کمال تعجب، تعداد کمی از دانشجویان، به مرحله دوم، یعنی تبدیل اعضا به علاقه‌مند، توجه داشته‌اند.

فرض کنید که ما 100k فالوور اینستاگرام داریم.

سئوال: چنانچه آن‌ها را تبدیل به علاقه‌مند نکرده باشیم و درگیر صفحه‌ی ما نشده باشند، می‌توان آن‌ها را به مشتری تبدیل کرد؟

بحث مهم برای کسب درآمد در منزل با شبکه‌های اجتماعی، این است که اگر بتوانید اعضا را به علاقه‌مند تبدیل کنید، برای تبدیل آن‌ها به مشتری، دیگر، مشکلی نخواهید داشت. این مورد را ما در آکادمی بررسی کردیم.

یک صفحه 50k خریداری کردیم و در آن یک اطلاعیه برای ثبت نام در یک کارگاه 29.000 تومانی ارسال کردیم. همچنین این اطلاعیه را در پیج خودم (ahmad_kalateh@) که 51k عضو داشت، ارسال کردیم. فکر می‌کنید نتیجه چه شد؟

از پیجی که خریداری شده بود، 2 نفر و از پیج خودم، 22 نفر ثبت نام کردند. 11 برابر !

بنابراین اگر بتوانید افراد را به علاقه‌مند تبدیل کنید، تمام است و مورد سوم، یعنی کسب درآمد در منزل از طریق شبکه‌های اجتماعی، بطور اتوماتیک اتفاق می‌افتد.

حالا چطور می‌توان افراد را به علاقه‌مند تبدیل کرد؟

شاید از افراد مختلف بپرسید، راهکارهای مختلفی جلوی پای شما بگذارند. ولی حقیقت این است که اگر بخواهید افراد را به علاقه مند تبدیل کنید، یک راه بیشتر وجود ندارد؛ آن هم تولید محتوای ارزشمند است.

در صورتی که به افراد، محتوای ارزشمندی ارائه دهید، می‌توانید بعدها از آن‌ها انتظار جبران داشته باشید. این یک امر طبیعی است.

در بحث بازاریابی عصبی، این مورد وجود دارد که اگر به افراد، اطلاعات ارزشمندی ارائه دهید، برای اینکه در نظر دیگران، انسان نمک نشناسی جلوه نکنند، وظیفه خود می‌دانند که لطف شما را جبران کنند. این مورد را چطور انجام می‌دهند؟ با خرید کردن از شما.

بنابراین اولویت خود را روی تولید محتوای با ارزش بگذارید و مطمئن باشید که در مدت زمان کوتاه یا بلند، نتیجه آن را خواهید دید. به قول ضرب‌المثل معروف، ممکن است دیر یا زود شود، اما سوخت و سوز، نخواهد داشت.

4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

روش‌های متداول دیگری برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل از طریق شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، مانند گرفتن تبلیغات.

مجله ژوانی، سکانس برتر و … از این طریق، موفق شده‌اند درآمدهای فوق‌العاده‌ای کسب کنند. کافیست تعرفه تبلیغات‌شان را بپرسید.

همچنین می‌توانید مانند عرفان علیرضایی، godyar، farshid big head، محمد امین کریم‌پور، اینفلوئنسر شوید. پست‌های جالب توجه از خودتان، قرار دهید و بعد از مدتی که تعداد فالوورهایتان به حد قابل توجهی رسید، به عنوان اینفلوئنسر فعالیت کنید. اگر به این حد برسید، کسب درآمد فوق العاده‌ای در منزل با کامپیوتر خواهید داشت.

برای کسب درآمد با تلگرام نیز روش‌های مختلفی جهت کسب درآمد در منزل وجود دارد:

ساخت ربات فروشگاهی، ساخت استیکر، تولید محتوا، گرفتن تبلیغ (کلیکی یا بر اساس نمایش)، فروش محصول و … از روش‌های بسیار کاربردی برای کسب درآمد از تلگرام است.

مطلب پیشنهادی: همه چیز در مورد کسب درآمد از اینترنت

4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

2. کسب درآمد از فروش محصولات دیجیتال

من به این روش از کسب درآمد در منزل با کامپیوتر، علاقه زیادی دارم.

چرا؟

چون کافیست مدتی زحمت بکشید، محصولات دیجیتال (نرم افزار یا آموزش آنلاین) تولید کنید، سپس برای وبسایت‌تان، مخاطب جذب کنید و پس از آن تا آخر عمر، با این سیستم کار کنید و لذت ببرید.

برای موفقیت در این روش و کسب درآمد از اینترنت حداقل 1 سال بطور جدی باید روی کسب و کارتان فعالیت کنید.

ولی زمانی که به نتیجه برسد، نان شما در روغن است 🙂

فروش به تعداد نامحدود و بدون دردسرهای بسته بندی، ارسال، بررسی، واریز پول و …

4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

3. کسب درآمد در خانه از طریق گرفتن عضویت ویژه

این روش نیز بسیار قدرتمند است و به شدت جواب می‌دهد.

با این روش درآمد ماهیانه مستمر خواهید داشت. اگر بتوانید تعداد اعضای سایتتان را به حد قابل توجهی برسانید، درآمدتان فوق‌العاده خواهد بود.

سری به سایت‌های متمم و 12ceo بزنید. در حال حاضر، این سایت‌ها، درآمدهای فوق‌العاده ای دارند.

موضوعی که در این خصوص وجود دارد، این است که برای موفقیت در این نوع کسب و کار و راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق، باید همیشه سایت‌تان را با تولید محتوای ارزشمند، به‌روز نگه دارید.

4. کسب درآمد در منزل از طریق مشارکت در فروش

این مشارکت در فروش، با مشارکت در فروشی که ابتدای مطلب اشاره کردم، متفاوت است.

ببینید در چه زمینه‌ای اطلاعاتتان خوب است. فروش ساعت، ادکلن، موبایل، لوازم جانبی، قطعات صنعتی، لباس و …

اگر در هیچ زمینه‌ای سررشته ندارید، ببینید در حال حاضر، کدام زمینه طرفدار بیشتری دارد؛ سپس شروع کنید اطلاعاتتان را در آن حوزه، بالا ببرید.

فروشندگان اصلی، واردکنندگان و تولید کنندگان اصلی آن حوزه را پیدا کنید.

قبل از اینکه با آن‌ها وارد مذاکره شوید، ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهید.

حال با داشتن یک فروشگاه اینترنتی که از قبل، محصولات متنوعی در آن وارد کرده‌اید، با فروشندگان اصلیِ محصولاتِ مورد نظرتان، وارد مذاکره شوید.

مطمئنا با دیدن فروشگاه اینترنتی شما، راضی خواهند شد با شرایط ویژه و تسهیلات خوب، با شما کار کنند.

حال نوبت شما است که با بازاریابی اینترنتی، سئو، تبلیغات و … محصول بفروشید.

شما فقط می‌فروشید. بسته‌بندی، حمل و … با خود فروشنده اصلی خواهد بود. شما فقط، پورسانتتان را از فروش محصول، بر می‌دارید.

شاید بپرسید، ممکن است فروشنده اصلی، اطلاعات خود را به مشتری بدهد و دیگر از من خرید نکند.

لسیار خوب، اگر می‌خواهید به این مشکل بر نخورید، کالا را خودتان ارسال کنید، پولش را خودتان دریافت کنید و در نهایت، سود خود را بردارید و مابقی را به فروشنده اصلی بدهید. شاید کمی زحمت بیشتری داشته باشد، اما در عوض، خیالتان راحت است که مشتری را برای خودتان نگه داشته‌اید.

مطلب پیشنهادی: روش راه اندازی کسب  و کار اینترنتی موفق

اگر بخواهید به کسب درآمد در منزل با کامپیوتر بپردازید، راهکارهای ذکر شده، کاربردی ترین‌ها هستند. در به‌روزرسانی‌های بعدی، به روش‌های دیگر نیز خواهم پرداخت.

آیا فقط از همین روش می‌توان کسب درآمد در منزل با کامپیوتر داشت؟

روش‌هایی که در بالا خدمت شما اشاره شد، تنها بخشی از راهکارهای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر است. با استفاده از روش‌های گفته شده بدون هیچ‌گونه سرمایه و دردسری، البته با کمی پشتکار و مهارت در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی‌ِ حرفه‌ای راه اندازی کنید.

روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید باز هم در خانه، کسب درآمد داشته باشید.

مثلا در مطلبی که قبلا با عنوان “همه چیز در مورد کسب درآمد از اینترنت” داشتیم، یک ایده کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش بلبرینگ صنعتی بود که بررسی کردیم.

شاید با خودتان بگویید که امکان ندارد در خانه و تنها با کامپیوتر، بتوان فروش بلبرینگ صنعتی داشت. جالب است بدانید من همین حالا که به بحث آموزش بازاریابی اینترنتی می‌پردازم، در حال فروش تجهیزات هیدرولیک صنعتی هستم.

چطور؟

من سایتی راه اندازی کرده‌ام و در آن محصولاتی در حوزه هیدرولیک صنعتی وارد کرده‌ام و به راحتی کسب درآمد در منزل دارم.

چطور محصولات را تامین می‌کنم؟

من تمام واردکنندگان و تولیدکنندگان اصلی این محصولات را می‌شناسم و جالب است بدانید که وقتی با آن‌ها وارد مذاکره شدم و سایتم را به آن‌ها نشان دادم، شرکت‌هایی که به هیچ وجه، به هیچ کدام از همکاران، تخفیف نمی‌دادند، به من تخفیف دادند. چراکه نحوه کسب و کار من برایشان جالب بود.

صحبت کردن با تولید کننده و وارد کننده هر محصول، به همان شکلی است که در بالا توضیح داده شد.

من تقریبا با تمام کلمات کلیدیِ مهم در کسب و کارم، در صفحه اول یا رتبه اول گوگل قرار دارم.

افراد حقیقی یا حقوقی بسیاری، با من تماس می‌گیرند و درخواست کالا می‌کنند. از آنجا که من بسیاری از تامین‌کنندگان اصلی کالا را می‌شناسم، با آن‌ها تماس می‌گیرم و با قیمت بسیار مناسب، از آن‌ها خرید می‌کنم و به فروش ‌می‌رسانم و کسب درآمدی عالی در منزل را تجربه می‌کنم.

شما نیز اگر دیدگاه یا ایده‌ای برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر دارید، خوشحال خواهم شد در بخش نظرات آن را ببینم.

یک دیدگاه برای “4 ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

 1. peyman :

  سلام استاد
  بابت دوره وبمستر ممنون . عالیه . من در زمینه دخانیات ( خرید ماشین الات و مواد اولیه و تولید سیگار و انواع توتون و سیگار ) 10 ساله کار کردم و توی این حوزه تخصص و تجربه خیلی بالایی دارم . 3 تا کارخونه سیگار و یک کارخونهسنگ مصنوعی و HPL در کشور از صفر تا صد راه انداختم و 3 تا برند ثبت کردم البته به عنوان مدیر فنی و پروژه . حالا که دارم دوره شما رو میبینم 2تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید .
  1 – در مورد تولید محتوای ارزشمند و محصول ردنشدنی با تخفیف 80 درصد تقریبا 10 روزه فکر میکنم نمیدونم توی دخانیات چیکار باید کرد ؟
  2- در مورد محصولات فیزیکی مثل سیگار و سیگار الکترونیکی که تخصص دارم باید واردات انجام داد که هزینه زیادی میخاد به نظرتون با صحبتهای شما صلاح نیست واردات ؟
  3 – ایا امکان مشاوره حضوری با شما مقدور هست ؟

  پیشاپیش از شما کمال تشکر و قدردانی رادارم
  با احترام
  معینیان

  • احمد :

   سلام
   سعی کنید ارسال رایگان و لوازم جانبی اشانتیون در نظر بگیرید، مثلا با خرید پیپ توتون را به رایگان دریافت کنید.
   ابتدا بازاریابی از طریق شبکه های مجازی و سایت را انجام دهید بعد از رساندن فروش به حد مشخصی اقدام به واردات کنید.
   موفق باشید

 2. یاشار :

  سلام ببخشید من طراح گرافیک هستم و کارم طراحی لوگو پوستر و تیزر و اینجور چیزاست..ولی خب محصولی چیزی ندارم برای فروش و نمیدونم اصلا تو این شغل چجوری میشه بصورت انبوه و اینترنتی کسب درامد کرد

 3. پویا حقی :

  یکی از بهترین و کاربردی ترین مطالبی که در اینترنت در این زمینه وجود داره همینه! ممنون از آکادمی دلسوز کلاته

  • Amir_gh :

   سلام همراه گرامی،
   برای افزایش فالوور عوامل مختلفی تاثیر گذار هستش مثل فعالیت متداوم ،
   تعامل داشتن با کاربرا ، بیو پیج ، کپشن نویسی و تولید محتوا و کاور جذاب .
   لینک پیج اینستاگرام رو در سایت و شبکه های اجتماعی دیگ خودتون هم بزارید.

 4. knarges :

  سلام خانومی خانه دار 26ساله هستم با مدرک دیپلم نقشه کشی در زمینه ارایشگری .شنا.اشپزی.کیک پزی کمی اشنایی دارم چیکار میتونم انجام بدم؟

  • Amir_gh :

   دوست گرامی سلام؛
   در رمینه ای که علاقه دارید کسب و کارتون رو شروع کنید
   و موضوعاتی هم که گفتید میتونید با استفاده از سایت و اینستاگرام
   جواب عالی بگیرید.

 5. HANA :

  سلام وعرض ارادت
  بنده در حوضه خدمات تاتو برای خانم ها واقایون فعالیت دارم وزشی در بطور حرفه ایی گذراندم ولی متاسفانه نتوانستم که از این راه درامد زایی خوبی داشته باشم واطلاع رسانی خوبی نداشتم در حالی که در شهر مان این چنین خدماتی خیلی کم دیده میشه

  • مهرشاد اسفندی :

   سلام
   خوبی کسب و کار اینترنتی همینه که شما می تونید خدماتتون رو به ایران بفروشید نه فقظ شهرتون

 6. سهیلا :

  سلام.
  من مطمئنم و قبلا هم تجربه کرده ام که اگر بخواهم و لازم باشد کارم را به بهترین شکل انجام میدهم حتی اگر به آن علاقه نداشته باشم. اصولا هم به کاری که نتیجه مثبتی داشته باشد علاقه مند میشوم. قبلا ویراستار بوده ام. بنابراین کار کردن در رشته خودم بی فایده ست چون با همه تلاشم درآمدزا نبوده. بسیار فیلم میبینم. به عکاسی، سینما، طراحی، بچه ها، حیوانات علافه دارم. گرچه، علاقه به جای خود باید موردی را یاد بگیرم که مراجعه به و استفاده از آن زیاد است یعنی کاربردی ترست. زمان زیادی هم دارم که صرف این کار کنم. سنم هم کم نیست که وقتم را برای مقدمات صرف کنم. البته برای یادگیری مسلما وقت کافی خواهم گذاشت. مسئولیت مالی زیادی هم دارم. حالا به نظر شما چه برنامه ای برای یادگیری بهترست که بتوان با استفاده از آن، در خانه درآمد داشت؟ مثلا در سایتی که مربوط به اجرای پروژه است، دیده ام متلب زیاد تکرار شده (منظورم فقط مثال ست، چون علاقه ای به ریاضی ندارم). چنانچه جواب دقیقی به من بدهید، بسیار سپاسگزار خواهم شد.

  • مهرشاد اسفندی :

   سلام
   لطفا به پست نوروز با اکادمی کسب و کار اینترنتی گوش کنید و دوره ی پایه رو هم ببینید به جوابتون می رسید

 7. سهیلا :

  با سلام. بنده در حال حاضر کانال تلگرام و اینستاگرام یه فروشگاه لوازم بهداشتی یکی از شهرستانها رو میگردونم. اوایل خیلی انگیزه داشتم ولی الان که میبینم یک قلم جنس حداقل ۵۰ تومن و گاهی تا ۲۰۰ تومن هزینه پست میخواد برای ارسال هیچ امیدی به فروش اینترنتی محصولات و گرفتن پورسانت برای خودم ندارم.(اضافه کنم گه تو این شهرستان بجز پست دولتی هیچ نوع پست دیگه ای وجود نداره و باربری فقط از تهران به اینجاست و برعکسش ممکن نیست یعنی گزینه بابری هم منتفیه)
  میتونین منو راهنمایی کنین؟

  • مهرشاد اسفندی :

   سلام سهیلا
   می تونید هزینه ی پست رو از مشتری تون بگیرید و یا کلا کارتون رو عوض کنید
   در حال حاضر بهترین کار نولید محتوا است
   می تونید بلاگر بشید
   موفق باشید

 8. ارام :

  سلام من خیلی دوست دارم کارهای اینترنتی انجام بدم بیشتروقتم هم ازادهرکس که دراین زمینه اطلاعات داره به من بگه ایاواقعااگه براشون محصول بفروشیم پورسانت مارومیدن

 9. ریما :

  سلام.
  روش تدریس شما بی‌نظیره.
  دوست دارم در زمینه‎ی محصولات رشد مجدد و تقویت مو، فعالیت کنم. ولی چون تولیدکننده نیستم، نمیدونم برای کدوم برند باید کار کنم و اینکه از کجا بفهمم تقلبی نباشن ….. در واقع نمیدونم باید کدوم جنس‌رو بفروشم.
  شما راهی به نظرتون میرسه؟

  • مهران نوروزخانی :

   سلام وقت بخیر
   تحقیقات بازار انجام بدید از هر راهی که دسترسی دارید. چه تحقیق در اینترنت و چه تحقیق در مراکز فروش. سعی کنید با تامین کننده های اصلی ارتباط برقرار کنید و اطلاعات خودتون رو تکمیل کنید

 10. Saeed :

  سلام من سعید معلولیت جسمی حرکتی هستم چطور می توانم از این طریق کسب درامد کنم لطف می کنی کمکم کنید با تشکر

  • احمد :

   سلام
   می توانید ارائه خدمات نقاشی دیجیتال ارائه دهید
   می توانید محصولات مرتبط با آن را بفروشید
   می توانید نقاشی دیجیتال را آموزش دهید

 11. میثم :

  سلام
  خیلی مطلب جالبی بود
  این محتوا رو من برای چند تا از دوستام Share میکنم که بخونن … چون خیلی دنبال کارهای بودن که بتونن برای خانمهاشون تو منزل کار درست کنن که بتونن کسب درآمد داشته باشن
  روش های که فرمودید عالی بود
  مخصوصاً اینستاگرام
  فقط سوالی که دارم اینه روش دوم که گفتین کسب درآمد از فروش محصولات دیجیتال مثلاً چی بسازیم که بشه فروش داشته باشه؟
  برای خانم ها میگم که میخان تو منزل این کار رو انجام بدن چی باشه بهتره؟
  با تشکر

 12. آموزش نتورک مارکتینگ :

  با سلام و عرض ارادت.
  در مورد فروش بلبرینگ صنعتی که توضیح دادین یک ایده خیلی جالب به نظرم رسید همین الان.
  در واقع کافیه ما یه سایت با رتبه بالا توی گوگل فقط داشته باشیم. بعد سفارش دریافت کنیم و محصول رو از تولیدکننده برای مشتری مون ارسال کنیم.
  یه جور واسطه بین تولیدکننده و مشتری نهایی. چه کارهایی رو که نمیشه با این کار انجام داد…
  ممنونم ازتون جناب کلاته… بی نظیری مرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
دریافت تمام مطالب بصورت یکجا
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
سپاس
ایمیلی با موضوع «ورود به نقشه راه» به آدرس ایمیل شما ارسال کردیم.
به پاس تشکر از عضویت شما
کپن تخفیف 50 درصدی خرید پرفروش‌ترین کتاب سال
«اثر مرکب»
کد تخفیف: newmember
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
دریافت تمام مطالب بصورت یکجا
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم
به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب
ترین شغل دنیاست
در این وبسایت می خواهم هرآنچه در 8 سال
فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم
با شما به اشتراگ بگذارم
احمد کلاته
سپاس
ایمیلی با موضوع «ورود به نقشه راه» به آدرس ایمیل شما ارسال کردیم.
به پاس تشکر از عضویت شما
کپن تخفیف 50 درصدی خرید پرفروش‌ترین کتاب سال
«اثر مرکب»
کد تخفیف: newmember
در این آموزش رایگان بطور کاملا کاربردی سئو داخل و خارج سایت را یاد می‌گیرید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 200.000 تومان پرداخت کنید»
1. چطور برای سایتمان محتوای کاملا بهینه برای گوگل ایجاد کنیم
2. چطور برای سایتمان به تعداد نامحدود بک لینک با کیفیت بگیریم
3. ارائه چک لیست برای نوشتن یک متن کاملا بهینه شده برای گوگل
4. انواع روش‌های دریافت بک لینک با کیفیت و استراتژی‌های آن
با تدریس احمد کلاته
فیلم به ایمیلتان ارسال شد
با تشکر
وقت ندارید به ایمیلتان مراجعه کنید؟
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
سپاس
تا 2 دقیقه دیگر اطلاعات به ایمیل شما ارسال خواهد شد
یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم
فروش دوره «8 راهکار تضمینی برای افزایش فروش اینترنتی» با 85 درصد تخفیف
دوره آموزشی رایگان «سئو تخصصی به زبان ساده»
هر آنچه برای سئو وبسایتتان
یاد می گیرید
نیاز دارید در این دوره آموزشی
هدیه ویژه برای 50 نفر اول «دوره جامع سئو تخصصی به زبان ساده»
در این فیلم آموزشی رایگان، مهمترین تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ را یاد می‌گیرید
1. راهکارها و استراتژی‌های موثر دریافت ایمیل کاربران
2. استراتژی‌های موثر ارسال ایمیل و اجرای کمپین ایمیلی
3. چکار کنیم که بهترین نتیجه را از ایمیل مارکتینگ بگیریم؟
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 160.000 تومان پرداخت کنید»
با تدریس احمد کلاته
تا دو دقیقه دیگر قسمت اول «بازاریابی اتوماتیک» به ایمیل شما ارسال خواهد شد
با تشکر
وقت ندارید؟
برای عضویت ویژه تیزهوشان روی لینک روبرو کلیک کنید
- طراحی سایت بدون کدنویسی
12 ساعت فیلم آموزشی رایگان
دوره رایگان نخبگان وبمستر
- سئو تخصصی به زبان ساده
- ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی
- تبلیغ‌نویسی حرفه‌ای در وب
دوره رایگان «ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی»
مهمترین راز ثروتمند شدن در کسب و کار اینترنتی داشتن لیست ایمیل هدفمند از کاربران سایتتان است
در این دوره رایگان یاد می‌گیرید چطور بدون کدنویسی یک سایت حرفه‌ای بزنید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 230.000 تومان پرداخت کنید»
با تدریس احمد کلاته
1. بدون کدنویسی در 5 دقیقه یک سایت زیبا راه اندازی کنید
2. در کمتر از یک روز یک سایت و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای داشته باشید
3. برای داشتن سایت و تغییرات در آن نیازمند هیچ شرکت طراحی سایت نباشید
در این فیلم رایگان یاد میگرید چگونه برای محصولتان تبلیغ حرفه‌ای بنویسید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 190.000 تومان پرداخت کنید»
1. چگونه تبلیغی بنویسیم که منجر به خرید شود؟
2. چطور اعتماد مخاطب را جلب کنیم که از ما خرید کند
3. بازاریابی عصبی در وب و تحلیل رفتار مخاطب در سایت
دوره آموزشی رایگان «طراحی سایت بدون کدنویسی»
بدون هیچ گونه علم کدنویسی یا IT، در 5 دقیقه سایتتان را راه اندازی کنید و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای بصورت رایگان ایجاد کنید
دوره رایگان «تبلیغ نویسی حرفه‌ای در وب»
مهم نیست کجا تبلیغ می‌کنید. مهم این است که چطور برای محصولتان متن تبلیغاتی می‌نویسید و آن را معرفی می‌کنید.
دوره رایگان «سئو تخصصی به زبان ساده»
با این آموزش براحتی می‌توانید با کلمات کلیدی مورد نظرتان، رتبه یک گوگل را کسب کنید.
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند
چطور مخاطبان وبسایت را هیپنوتیزم کنیم
این آموزش را به کدام آدرس ایمیل ارسال کنیم
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید 88879860-021
فرم زیر را تکمیل کنید، کارشناسان آموزشی با شما تماس خواهند گرفت
شما به دو روش میتوانید ثبت نام کنید
یا
اطلاعاتتون رو وارد کنید، سریعا باهاتون تماس می‌گیریم
-------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعاتتون رو وارد کنید، سریعا باهاتون تماس می‌گیریم
-------------------------------------------------------------------------------------------
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند