چطور با سئو از رقبای خود جلو بزنیم؟

seo

در خیلی از کارهای نخبگان وبمستر در کارگاه های رایگانی که برگزار کردیم خیلی از شرکت کنندگان در این مورد از ما پرسیدند که چطور ما توانستیم با کلمه کلیدی کسب درآمد اینترنتی بیاییم رتبه یک گوگل و چطور توانستیم از خیلی از افرادی که ده سال است وب سایت دارند توانستیم بیاییم بالاتر و رتبه یک گوگل را بگیریم؟ این موضوع یک سری تکنیک ها سئو دارد که در این فیلم می خواهم به طور کامل به شما بگویم که اگر این تکنیک را بهش عمل کنید شک نکنید که با هر کلمه کلیدی که بخواهید می توانید بیایید به رتبه یک گوگل برسید.

seo

 

دوست عزیزم تکنیکی که می خواهم به شما بگویم تکنیک آسمان خراش است. تکنیک آسمان خراش چه طوری است؟ ببینید من یک محتوا می نویسم که ممکن است محتوای من ۵۰۰ کلمه باشد ۱۰۰۰ کلمه باشد ۲۰۰۰ کلمه باشد این اوکی است تا این حد یک محتوای عالی دارم می توانم بنویسم و یک محتوای عادی است. اما اگر من محتوایم را به ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تا یا ۵۰۰۰ یا ۷-۸ هزار کلمه برسانم و سعی کنم داخل آن محتوا عکس های زیادی و فیلم بگذارم این محتوا از نظر گوگل یک محتوای فوق العاده ارزشمند است و محتوای سئو شده که می تواند شما را به صورت آسانسوری بیاورد .

آسانسوری بالا بیاورد می دانید یعنی چه؟ آسانسور بیاورد به سرعت شما را بالا می آورد و از رقیبان می توانید کاملا سبقت بگیرید. با خیلی از کلمات کلیدی که بچه های نخبگان وبمستر  توانستند بیایند بالا با همین تکنیک توانستم راهنمایی شان کنم . با کلمات کلیدی خیلی سخت مثل کلمات کیم کارداشیان کلمه فروش بلبرینگ کلمه سختی مثل آرایش عروس توانستند بیایند بالا با همین تکنیک. این کلمات خیلی کلمات سختی است و من به تو قول می دهم در زمینه کاری که الان دارید در آن فعالیت می کنید رقیبانت دارند خیلی ضعیف کار می کنند رقیبان شما اطلاع ندارند.

seo

 

 

این را بدان که می توانی از عدم اطلاع و عدم آگاهی رقیبانت استفاده کنی و با کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارت و سئو سایت با تکنیک آسمان خراش می توانی بالا  یایی و این نکته خیلی مهمی است. حالا سوا از اینکه بروی بک لینک بگیری و کارهای سئو خارجی انجام بدهی صرفا با همین حرکت که بیایی یک عدد محتوای آسمان خراش بنویسی محتوای ۵-۶ هزار کلمه ۷-۸ هزار کلمه در آن پر از عکس های مختلف و با خاصیت آلت در آن عکس ها قرار بدهی و در نهایت فیلم های مختلف در آن قرار بدهی و کل تکنیک های سئو را در آن رعایت کنی.

برای تولید محتوا در دوره رایگان نخبگان وبمستر به طورکامل به شما یاد دادم که چطور بیایید یک محتوای سئو شده کامل بنویسید و این تکنیک را در آن رعایت کنید شک نکن که می توانی با کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارت بیایی به رتبه یک گوگل برسی.

امیدوارم که این کار را انجام بدهی و با کلمات کلیدی بیایید رتبه یک گوگل و به من پیغام بدهید که کلاته من توانستم به این حد برسانم و من را خوشحال بکنید.

یک دیدگاه برای “چطور با سئو از رقبای خود جلو بزنیم؟

  1. رسانه امین :

    سلام به شما استاد کلاته عزیز مرسی از مطلب خوب و ارزنده ای که با ما به اشتراک گذاشتین تجرببیات بسیار ارزشمندی دارید و امیدوارم هر کسی بتونه از این تجربیات شما استفاده کنه مرسی

  2. سيداميرحسين احمدي :

    ممنونم از شما برای این مقاله با این موضوع بسیار مهم.
    سئو قطعا تاثیر بسیار زیادی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button