چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

سلام. احمد کلاته هستم و می­خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم که چرا ما باید کسب و کار اینترنتی خودمان را راه­ اندازی کنیم؟ چه لزومی دارد که هرچه زودتر کسب درآمد از اینترنت خودمان را راه ­اندازی کنیم؟ و مطمئنم که در پایان این فیلم، بی­صبرانه مشتاق خواهید بود که هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی­ تان را راه ­اندازی کنید.

مورد اول: عزیزان، کسب و کار اینترنتی­ یا  آنلاین، در حال بلعیدن کسب و کارهای آفلاین هستند. این را چرا می­گویم؟ خیلی از عزیزانی که در دوره­ وبمستر نخبگان ما شرکت کردند برای اینکه تحقیقات بازار را برای کار خودشان انجام دهند، رفتند و صحبت کردند و گفتند که بازار ما کاملا کساد است، مثلا فردی در زمینه ­ی پایان ­­نامه قصد فعالیت داشته، گفتند که کسب و کار آنلاین، بازار ما را کاملا کساد کرده است. یا خیلی کسب و کارهای دیگر گفتند که سایت­های اینترنتی که آمده، کلا افراد دیگر به صورت آفلاین خرید نمی­کنند. اکنون اینطور است، توجه کنید که تا دو سه سال آینده کلا و به طور کامل  به سمت سرچ اینترنتی می­ آیند. شما خودتان را تصور بکنید که اگر یک کالایی نیاز داشته باشید، ابتدا در گوگل یا اینستاگرام جستجو میکنید سپس اگر پیدا نکردید به سمت کسب و کارهای آفلاین می­روید و در آنجا به جست و جو می­ پردازید. پس عزیزان درحال حاضر  اولین مورد در کسب و کارهای آنلاین این است که به شدت درحال گسترش هستند و کسب و کارهای آفلاین را کاملا دربر می­گیرند.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

مورد بعدی، دوستان یکی از مهم­ترین مواردی که جدا از پول درآوردن باید در نظر بگیرید استقلال زمانی ست. نمی­خواهم بگویم که انضباط شخصی و نظم داشتن بد است، ولی گاهی ­اوقات دلم می­خواهد بیشتر بخوابم. گاهی اوقات تمایل به سفر رفتن دارم، الان هوا خوب و ابری­ست مثلا دوست دارم به جاده چالوس بروم، چرا باید کارم همیشه مزاحمم باشد؟ عزیزانی که کارمند هستند دقیقا این را درک می­کنند چون من دقیقا زمانی شش هفت ماه کارمند بودم و دقیقا این را درک میکنم که من یک زمانی حالم خوب نیست، نمی­توانم سرکار بروم، میتوانم کسب درآمد درمنزل داشته باشم. حوصله ندارم، می­ خواهم سفر بروم، می­ خواهم کنار خانوا ده ­ام باشم، چرا نباید اینقدر از نظر زمانی استقلال داشته باشم که بتوانم کیفیت زندگیم را بالا ببرم. یک مقدار برای خودم باشم. شما با راه ­اندازی کسب و کار اینترنتی­ می­توانید درآمدی داشته باشید که نیازی نباشد همیشه و هر زمانی بخواهید بالا سر کارتان باشید تا کارتان بخواهد گردش پیدا کند. خیر، کسب و کار آنلاین­تان را دارید، افراد می­بینند و خریدشان را از شما انجام می ­دهند، اما باز هم با استراتژی­ های دیجیتال مارکتینگ.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

مورد بعدی، با توجه به شرایط کنونی، شما برای این­که بخواهید یک کسب و کار راه­ اندازی کنید، نمی­توانید چندین میلیون تومان هزینه کنید که آیا در انتها این ایده­ تان موفق شود یا نشود. کسب و کار چطور است؟ شما به صورت رایگان و بدون کدنویسی می­ توانید سایت­تان را راه­ اندازی کنید و یک کسب و کار اینترنتی­ داشته باشید. عزیزان کدنویسی نیاز ندارد، فکر نکنید کدنویسی نیاز دارد و کار سختی ست. خیلی راحت است. برای طراحی سایت اگر همین حالا اراده کنید، تا آخر شب می­توانید یک سایت خیلی خوب برای خودتان داشته باشید. بسیاری از افرادی که در دوره ­ی نخبگان وبمستر ما شرکت کردند، نهایتا در یک هفته یک سایت فوق­ العاده عالی و تقریبا به صورت رایگان برای خودشان داشتند. در ابتدای کار اصلا باورشان نمی­شد و اکنون واقعا سایت­شان را دارند و دارند کار می­کنند. شما فقط یک لپ­ تاپ نیاز دارید و به صورت رایگان، بدون نیاز به علم کدنویسی می ­توانید سایت خودتان را داشته باشید و بعد از آن باید به بحث بازاریابی اینترنتی و استراتژی­ های بازاریابی بپردازید تا بتوانید محصولات و خدمات­تان را به بهترین شکل معرفی کنید و به امید خدا خیلی سریع به فروش برسید. پس نیازی نیست که چندین میلیون تومان برای داشتن سایت هزینه کنید. شما رایگان در مدت زمان خیلی کوتاه می­ توانید بهترین سایت با کلیه ­ی امکانات را داشته باشید.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

مورد بعدی، دقت کردید در روز تعطیلی که می خواهید به شمال بروید، جاده چالوس را دیده ­اید که چطور ترافیکی هست؟ آیا این شمال رفتن به شما مزه می­دهد که بخواهید شش، هفت ساعت با این ترافیک­ های سنگین، فقط در ترافیک باشید، موردی که در جاده هراز، جاده چلوس یا اتوبان رشت است. چرا من نباید بتوانم در روزهای دیگر غیرتعطیل به سفر بروم؟ چرا نباید بتوانم هر زمانی که تمایل داشتم مثلا بگویم الان هوا خوب است و میخواهم به جاده چالوس بروم و اکنون به مسافرت بروم. بتوانم با خانواده­ ام به مسافرت بروم و چند روزی برای خودم لذت ببرم، به دور از استرسی که آیا درآمد دارم یا خیر. این خیلی خیلی مهم است. شما از طریق کسب و کار اینترنتی­ می­توانید درآمدزایی داشته باشید که به صورت غیرفعال، به طور کامل می ­توانید هر زمان که دلتان خواست به تفریح­تان بپردازید، کارهایی که فکر می ­کنید باید انجام بدهید را انجام بدهید و درآمدزایی برای شما کامل کسب می­ شود و شما همزمان با اینکه تفریح­تان را می ­کنید، می­توانید درآمد فوق ­العاده­ ای داشته باشید. در روز غیر تعطیل­تان به سفر بروید و به دور از استرس اینکه آیا درآمد دارم یا خیر، به دور از این بحث ترافیک و به دور از شلوغی ­ها، می­توانید از سفر کردنتان بسیار لذت ببرید و می­توانید در روزهای غیر تعطیل به مسافرت بروید.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

یک مورد خیلی خوب، شما از طریق ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می­ توانید درآمد نامحدود به صورت اتوماتیک داشته باشید. شما از طریق ابزارهای ایمیل مارکتینگ کسب ­و کارهای آنلاین می­توانید یک سیستمی را ایجاد کنید که افراد را جذب می­کنید، اطلاعات آنها را دریافت می­ کنید و درنهایت همان لحظه می­توانید محصولی را به او بفروشید، یک پیشنهاد رد نشدنی و فروش یک محصول. درست است پیشنهاد رد نشدنی­ است و قیمتش پایین است اما تعداد آن می­تواند اینقدر بالا باشد که درآمدهای فوق­ العاده ­ای را به شما بدهد، و فراموش نکنید نامحدود و به صورت اتوماتیک. من به شما این تعهد را میدهم که اگر این سیستم کسب درآمد اتوماتیک به صورت نامحدود را درست در کسب و کار اینترنتی­ خود اجرا کنید، اگر مثلا در حال حاضر کارمند هستید، به شما قول میدهم فقط از طریق این درآمد سه چهار برابر درآمد کارمندی­تان را خواهید داشت. فقط کافی­ست که بتوانید استراتژی­ها را خوب پیاده­ سازی کنید.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

مورد بعدی، بیل گیتس می­گوید: اگر نتوانید ساز و کاری را فراهم کنید که هنگامی که خوابید، باز هم درآمدی داشته باشید، شما پولدار نمی­شوید، دقیقا این حرف درست است و شما می­توانید از طریق کسب و کار اینترنتی­ کاملا به این موضوع مهم برسید که زمانی که در تفریح هستید یا در خواب هستید، بتوانید سیستمی را ایجاد کنید که برای شما به طور کامل درآمدزایی داشته باشد. اکنون این تصویری را که پشت سرم مشاهده می­کنید و این لیستی که در کنار من هست، زمانی که دو روز به سفر رفتم، این لیست پرداختی ­هایی ست که برایم آمده است. در طی دو روز، بیست و سه ایمیل پرداختی برایم آمد. که به طور میانگین اگر این موارد را بیست سی هزار تومن حساب کنید، متوجه می­ شوید که در طی دو روزی که به سفر رفته ­اید، خواب باشید یا بخواهید به کارهای روزانه ­تان بپردازید، میتوانید این درآمد غیرفعال را برای خودتان داشته باشید. بنابراین کسب و کار اینترنتی شما را به چیزی فراتر از استقلال مالی می ­رساند. یعنی علاوه بر این که می­توانید درآمد عالی داشته باشید و استقلال مالی کسب بکنید، می­توانید این درآمد را به صورت غیرفعال داشته باشید. یعنی این که فعالیت خاصی نداشته باشید و درآمد داشته باشید.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

و در نهایت، عزیزان چه کسی گفته که ما نمی ­توانیم ماهی یکبار، هر دو هفته یکبار به بهترین رستوران برویم و لاکچری ­ترین خدمات را دریافت کنیم، سرویس ­های ویژه را دریافت کنیم، به آن­جا برویم و غذاهایی که باب دلمان است را با خانواده­ مان، با دوستانمان دریافت کنیم. چه کسی گفته که بهترین رستوران­ها فقط برای یکسری آدم­های خاص است؟ من از شما یک سوال می­پرسم. تفاوت آن کسانی که هفته ­ای یکبار به آن رستوران­ها می­روند با ما واقعا در چیست؟ به من بگویید که تفاوت آنها با ما در چیست. من به شما قول می­دهم که آن­ها هیچ تفاوتی ندارند غیر از فکرشان، طرز تفکرشان قدرتمندتر از طرز تفکر ماست. من از شما خواهش می­کنم که به این باور برسید که شما می­توانید از طریق کسب و کار اینترنتی­ در هر شرایطی که هستید، دانشجو هستید، کارمند هستید، در منزل فعالیت می­کنید، در هر شرایطی که هستید، کسب و کار اینترنتی این شرایط را برای شما فراهم کرده که می­توانید به بهترین درآمدها در کوتاه­ترین زمان دست پیدا بکنید اما باید مسیر راه موفقیت و کسب درآمد از اینترنت را بدانید. نمی­گوییم مسیر راحتی­ست. اما اگر مسیر را یاد بگیرید، اگر به استراتژی­ ها خوب عمل کنید، به راه­کارهایی که به شما می­دهم یا راهکارهایی که افراد متخصص دیگر به شما می­دهند، اگر به درستی عمل بکنید، شک نکنید که به درآمدهای عالی دست پیدا خواهید کرد و کیفیت زندگی­تان را به گونه­ ای که مطلوب­تان است می­توانید ایجاد کنید.

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

دوستان امیدوارم که باتوجه به این صحبت­هایی که شد، بتوانید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی­­ خود را راه ­اندازی کنید و هرچه زودتر در آن به موفقیت دست پیدا کنید و من را با خبرهای موفقیت­تان خوشحال کنید. خیلی متشکرم.

یک دیدگاه برای “چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

 1. سجاد :

  درود به مهندس احمد کلاته . انصافا توی حوزه کسب وکار اینترنتیم ی خورده انگیزمو داشتم از دست میدادم ولی این کلیپو دیدم دوباره انگیزه گرفتم واقعا ممنون

 2. علی :

  با سلام و احترام
  و قدردانی از تلاشتون در رشد دانش اجتماعی
  چند بار تاکنون در سایتتون ثبت نام رایگان دوره پایه وبمستران رو انجام دادم ولی با گذشت چندین روز هیچ فایلی برایم ارسال نشده.
  ممنون میشم اگر فایلهای کامل رو برام ارسال فرمایید.

 3. علی محمدی :

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد خوبم..
  واقعا ممنون از ایمیلی ک به من دادین و پشتیبانی خوبی ک دارید یا دوره های ک برگزار میکنین
  ای کاش من میتونستم شرکت کنم
  ب دلیل مشکلات مالی من نمیتوانم در دوره های شما شرکت کنم
  ولی خیلی خوشحال شدم ازاینکه فیلم آموزشی رایگان برام فرستادین
  بازم ممنون

 4. بیگی :

  سلام استاد خسته نباشید
  من دوره رایگان رو ثبت نام کردم ولی تمام جلسات به ایمیلم نیومده
  جلسه دوم و سوم برام نیومده و جلسه اول هم که اومده ناقصه فایل نصب درگاه پرداخت اینترنتی به جای اصلیش که میرسه فیلم تموم میشه و دیگه توضیحی توی فایل های دیگه نیست چون خود شما در فیل میگید که نحوه گرفتن نماد الکترونی و نصب درگاه رو توی فایل بعدی توضیح میدم اما فایل بعدب وجود نداره

 5. BostoBlackpm83@gmail.com :

  ممنون از شما من مسعود کشاورزیان هستم.
  من قبل از دیدن فیلم هم هیچ مشکلی در مورد کسب کار اینترنی نداشتم ولی کسب کار من فرق می کنه و می خوام راه های موفقیت اون قسمتی که من کار می کنم رو به من نشون بدین.
  من می خوام با وبلاگ حتما با وبلاگ کسب کار کنم و اون ارائه دانلود به بقیه است می خوام بدونم چطور باید دیده شم با کمک شما! من سن زیادی ندارم
  و زیاد در مورد بازاریابی سرم نمیشه برای همین ممنون می شم کمکم کنین.

 6. مرتضی نعمتی :

  سلام خدمت شما دوست عزیز خیلی ممنونم
  از آموزش خیلی خوبتون واقعا دیدگاهم رو نسبت به اینترنت و کسب و کار اینترنتی عوض کردید واقعا ممنونم
  فقط یک سوال فنی بنده الان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم چه چیزی توی اون به فروش برسونم
  چون دانشجو رشته نرم افزار هستم
  و زمان برای تهیه و نگهداری اجناس رو ندارم
  که بعدا بخوام به فروش برسونم

  دوم اینکه این استراتژی های بازار یابی که نام بردید رو چه طوری به دست بیارم

  • احمد :

   سلام
   ببینید اصولا برای پیدا کردن یک ایده باید به 4 مورد توجه کنید. 1. به چه زمینه ای علاقه دارید 2.در چه کاری تخصص دارید 3.بزرگی بازارتون چقدر است 4.حاشیه سودتون از فروش هر محصول چقدر است
   این 4 مورد رو در نظر بگیرید می تونید ایده خوبی برای کار داشته باشید

 7. مهدی :

  عالی بود حرفاتون بسیار انگیزشی و زیباست
  و من و دوستم هم قصد راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی داریم که با وجود آموزش شما امیدوارم موفق باشه
  چون هیچ امیدی نداریم با توجه به اوضاع فعلی کشور

 8. ف کیان زاده :

  سلام
  ممنون از شما
  من یک فایل ویدیویی از سایت شما خریدم و دانلود کردم اما متاسفانه هر کاری می کنم باز نمی شه.
  دو بار هم دانلود کردم بازم نشد.

  راه دیگری هم برای ارتباط با شما پیدا نکردم.
  ظاهرا پاسخ به ایمیلها هم فایده ای نداره، تماس با هم در سایت نمی بینم!
  ممنون می شم راهنمایی کنید.
  فایلی که خریدم دیجیتال یا مرگ هست.

 9. mohammadi :

  سلام استاد خدا قوت از سال 94 پی گیر تمامی آموزشهای کسب وکار اینترنتی در سایتها مخصوصا سایت شما هستم علاقه خیلی خاصی به این علم دارم ولی تخصص در این علم ندارم و میخوام کسب وکار اینترنتی داشته باشم آیا راحلی هست ممنون مچکرم…

 10. زهره :

  سلام استادواقعا فوق العاده بودمطالبتون….
  من دیروز هاست خریدم و میخوام سایت برای لوازم نوزاد(سیسمونی)راه انداز ی کنم….از کالسکه ابتدا میخوام شروع کنم وبعد مابقی رو بزارم داخل سایت…
  باز هم ممنون…

 11. زهرا :

  سلام من یه لبتاپ ویک کامپیوتر شخصی ویک گوشی اندروید مجهز دارم علاقمند به کسب وکار اینترنتی هستم کانال دارم و پیج اینستا دارم در زمینه کتاب فعالیت می کنم وقبلا یک فروشگاه اینترنتی داشتم که موفق نبود ودرامدبسیار ناچیزی دارم از این طریق ولی اکنون تصمیم‌گرفتم کسب وکار رو گسترش بدم ولی چگونه ؟؟؟

  • dr.parsa :

   سلام زهرا عزیز، شما می توانید از محصولات سایت به خصوص از دوره رایگان و غیر رایگان نخبگان وبمستر استفاده کنید.

 12. محمد حسین بالوییان :

  سلام میخوام یه کسب و کار اینترنتی پر سود راه بندازم اما نمی دونم باید چی کار کنم لطفا کمکم کنید

  • dr.parsa :

   سلام محمد حسین عزیز، با شرکت در دوره نخبگان وبمستر ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی و به سود دهی برسانید
   لینک دوره نخبگان وبمستر: https://kalaateh.com/nokhbegan

 13. شادی :

  سلام. من قبلا سایت داشتم و هر تلاشی هم کردم نمیشد که به درامد برسونم. تقریبا یک هفتست که فیلمهای آموزشی شما رو دنبال میکنم. تازه متوجه شدم که ایراد کار من کجاست. تصمیم گرفتم کلا سایتم رو بکوبم از نو بسازم!!
  امیدوارم بتونم چندتا ایده خوب هم پیداکنم که کارم رو گسترش بدم.
  از شما و آموزشهاتون بسیار بسیار سپاسگذارم.

 14. محمدرضاکیانی :

  سلام

  من در حال حاضر 4 وبسایت دارم که در آینده به 7 وبسایت تبدیل می شن که زیر مجموعه یک سایت می شن

  من حدود هفته ای 2-3 پروژه می گیرم (طراحی سایت ، ساخت اپ اندروید) و وقت نمی کنم سایت ها رو مدیریت کنم

  باید چکار کنم ؟ اگر سایت ها رو مدیریت نکنم سئو میاد پایین و می ترسم سایت ها رو به افراد مختلف بسپارم و نتوانند کاری کنند

  و به جای پیشرفت سایت باعث پسرفت سایت بشوند !

  چکار کنم؟

 15. رجاء :

  سلام
  وقت بخیر
  من می خوام کسب و کار اینترنتیمو راه اندازی کنم از کجا باید شروع کنم تجربه ای ندارم ولی یه لپ تاپ شخصی و یه گوشی دارم. شما می تونین برای من یه سایت طراحی کنید؟
  با تشکر از شما
  منتظر ایمیل شما هستم

 16. مهدی :

  خیلی ممنون من این ها را می دونستم ودارم انجام میدم ولی دو سوم وقتم حالا دیگه بیشتر شد ممنون

 17. daneshkadeha50 :

  دستون درد نکنه این همه آموزشات خوبی ارایه میدی واقعا خیلی از چیزا از اموزشاتتون یاد گرفتیم تکی

 18. reza9886 :

  سلام خوب هستید من فیلم اموزشی شمار و دنبال کردم و یک سایت راه اندازی کردم اما تو دسته بندی محصولات به مشکل برخوردم و واقعا به کمک نیاز دارم مورد بعدی سو سایت هست که باید راهنماییم کنیید

  • احمد :

   سلام
   در آموزش رایگان سئو در مورد دسته بندی بطور کامل توضیح دادیم. دوباره با دقت ببینید. اگر بخش سئو داخلی را نگاه نکردید، زودتر دانلود کنید و نگاه کنید زیرا ممکنه بزودی از روی سایت برداشته شود.

 19. اسماعیل احراری :

  سلام استاد خسته نباشید
  من دوره رایگان رو ثبت نام کردم ولی تمام جلسات به ایمیلم نیومده برام

 20. Nima26 :

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید یک سوال داشتم
  من کامپیوتر و لپ تاپ ندارم و فقط یک گوشی اندروید دارمـ
  میتونم با این گوشی طبق آموزشات شما سایت بسازم
  اگه سخت هم باشه مشکلی نیست اما فقط بتونم بسازم
  ممنون میشم جوابمو بدین

 21. فروش ماهی تازه :

  درود بر استاد کلاته عزیز

  ما کسب و کار خودمان را به صورت اینترنتی گسترش دادیم و در حال حاضر ماهی و میگو تازه را به صورت صید روز خودمان مستقیم به دست مصرف کننده میرسانیم.

  امیدوارم همیشه مقالات عالی تولید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
دریافت تمام مطالب بصورت یکجا
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
سپاس
ایمیلی با موضوع «ورود به نقشه راه» به آدرس ایمیل شما ارسال کردیم.
به پاس تشکر از عضویت شما
کپن تخفیف 50 درصدی خرید پرفروش‌ترین کتاب سال
«اثر مرکب»
کد تخفیف: newmember
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
دریافت تمام مطالب بصورت یکجا
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
کلیک کنید
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم
به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب
ترین شغل دنیاست
در این وبسایت می خواهم هرآنچه در 8 سال
فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم
با شما به اشتراگ بگذارم
احمد کلاته
سپاس
ایمیلی با موضوع «ورود به نقشه راه» به آدرس ایمیل شما ارسال کردیم.
به پاس تشکر از عضویت شما
کپن تخفیف 50 درصدی خرید پرفروش‌ترین کتاب سال
«اثر مرکب»
کد تخفیف: newmember
در این آموزش رایگان بطور کاملا کاربردی سئو داخل و خارج سایت را یاد می‌گیرید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 200.000 تومان پرداخت کنید»
1. چطور برای سایتمان محتوای کاملا بهینه برای گوگل ایجاد کنیم
2. چطور برای سایتمان به تعداد نامحدود بک لینک با کیفیت بگیریم
3. ارائه چک لیست برای نوشتن یک متن کاملا بهینه شده برای گوگل
4. انواع روش‌های دریافت بک لینک با کیفیت و استراتژی‌های آن
با تدریس احمد کلاته
فیلم به ایمیلتان ارسال شد
با تشکر
وقت ندارید به ایمیلتان مراجعه کنید؟
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
نقشه راه کسب درآمد از اینترنت
راهنمای کسب درآمد ماهانه حداقل 5 میلیون تومان در کمتر از 1 سال
دانلود رایگان کتاب الکترونیک نقشه راه
+
فیلم آموزشی «3 راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی»
به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟
سپاس
تا 2 دقیقه دیگر اطلاعات به ایمیل شما ارسال خواهد شد
یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم
فروش دوره «8 راهکار تضمینی برای افزایش فروش اینترنتی» با 85 درصد تخفیف
دوره آموزشی رایگان «سئو تخصصی به زبان ساده»
هر آنچه برای سئو وبسایتتان
یاد می گیرید
نیاز دارید در این دوره آموزشی
هدیه ویژه برای 50 نفر اول «دوره جامع سئو تخصصی به زبان ساده»
در این فیلم آموزشی رایگان، مهمترین تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ را یاد می‌گیرید
1. راهکارها و استراتژی‌های موثر دریافت ایمیل کاربران
2. استراتژی‌های موثر ارسال ایمیل و اجرای کمپین ایمیلی
3. چکار کنیم که بهترین نتیجه را از ایمیل مارکتینگ بگیریم؟
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 160.000 تومان پرداخت کنید»
با تدریس احمد کلاته
تا دو دقیقه دیگر قسمت اول «بازاریابی اتوماتیک» به ایمیل شما ارسال خواهد شد
با تشکر
وقت ندارید؟
برای عضویت ویژه تیزهوشان روی لینک روبرو کلیک کنید
- طراحی سایت بدون کدنویسی
12 ساعت فیلم آموزشی رایگان
دوره رایگان نخبگان وبمستر
- سئو تخصصی به زبان ساده
- ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی
- تبلیغ‌نویسی حرفه‌ای در وب
دوره رایگان «ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی»
مهمترین راز ثروتمند شدن در کسب و کار اینترنتی داشتن لیست ایمیل هدفمند از کاربران سایتتان است
در این دوره رایگان یاد می‌گیرید چطور بدون کدنویسی یک سایت حرفه‌ای بزنید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 230.000 تومان پرداخت کنید»
با تدریس احمد کلاته
1. بدون کدنویسی در 5 دقیقه یک سایت زیبا راه اندازی کنید
2. در کمتر از یک روز یک سایت و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای داشته باشید
3. برای داشتن سایت و تغییرات در آن نیازمند هیچ شرکت طراحی سایت نباشید
در این فیلم رایگان یاد میگرید چگونه برای محصولتان تبلیغ حرفه‌ای بنویسید
«برای دریافت مشابه این آموزش در سایت‌های دیگر باید بیش از 190.000 تومان پرداخت کنید»
1. چگونه تبلیغی بنویسیم که منجر به خرید شود؟
2. چطور اعتماد مخاطب را جلب کنیم که از ما خرید کند
3. بازاریابی عصبی در وب و تحلیل رفتار مخاطب در سایت
دوره آموزشی رایگان «طراحی سایت بدون کدنویسی»
بدون هیچ گونه علم کدنویسی یا IT، در 5 دقیقه سایتتان را راه اندازی کنید و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای بصورت رایگان ایجاد کنید
دوره رایگان «تبلیغ نویسی حرفه‌ای در وب»
مهم نیست کجا تبلیغ می‌کنید. مهم این است که چطور برای محصولتان متن تبلیغاتی می‌نویسید و آن را معرفی می‌کنید.
دوره رایگان «سئو تخصصی به زبان ساده»
با این آموزش براحتی می‌توانید با کلمات کلیدی مورد نظرتان، رتبه یک گوگل را کسب کنید.
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند
چطور مخاطبان وبسایت را هیپنوتیزم کنیم
این آموزش را به کدام آدرس ایمیل ارسال کنیم
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید 88879860-021
فرم زیر را تکمیل کنید، کارشناسان آموزشی با شما تماس خواهند گرفت
شما به دو روش میتوانید ثبت نام کنید
یا
اطلاعاتتون رو وارد کنید، سریعا باهاتون تماس می‌گیریم
-------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعاتتون رو وارد کنید، سریعا باهاتون تماس می‌گیریم
-------------------------------------------------------------------------------------------
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند
بلافاصله پس از ثبت‌نام، لینک تمام آموزش‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شود
لذا با دقت آموزش‌ها را ببینید و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید
بیش از 2000 نفر با این آموزش، کسب‌وکار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اند